ДАБІ винесла припис на знесення ЖК "Ехо парк". Документ. ДоповненоФото з facebook Echo park

Держархбудінспекція винесла забудовнику ЖК "Ехо парк" компанії Building Developmnet Holding припис на знесення будинків у селищі Петропавлівська Борщагівка.

Про це "Українській правді. Київ" повідомив місцевий активіст Петро (ім’я змінене на прохання мешканця).

"Згідно з приписом ДАБІ від 27 березня, необхідно до 27 травня 2017 року добровільно повернути ділянку в попередній стан, інакше ДАБІ в Київській області зробить це в судовому порядку", - сказав Петро.

Припис видав головний інспектор будівельного нагляду інспекційного відділу департаменту ДАБІ у Київській області Олександр Зброцький громадянину А***** С.О., який є замовником будівництва. 

 
 
 

Водночас забудовник на своєму сайті запевнив інвесторів, що скасував рішення ДАБІ у суді. 

Однак юрист, борець з незаконними забудовами Олександр Дядюк запевняє, що припис на знесення не оскаржений в суді.

"У даній ухвалі йдеться про розгляд справи щодо припису ДАБІ виданому ще 23 грудня 2016 року з вимогою призупинити будівництво об’єкту та наказів Держархбудінспекції від 29.12.2016 згідно з яким всі декларації на початок будівельних робіт були скасовані. Припис на знесення ж у судовому порядку не оскаржений", - сказав Дядюк.

Як відомо, такий самий припис ДАБІ виніс 23 березня і щодо іншого об’єкту даного забудовника ЖК "Празький квартал-2".

Цю ж інформацію на запит "Української правди. Київ" підтвердили і в ДАБІ.  

 
 

Активісти раніше повідомляли, що у лісі в Петропавлівській Борщагівці з численними порушеннямм зводять житловий масив. На території Вумівського лісу буде 13 багатоповерхівок висотністю від 10 до 18 поверхів, з них 10 – це ЖК "Ехо парк".

Журналісту та активістці, яка бореться проти забудови Вумівського лісу у селі Петропавлівська Борщагівка, Валентині Аксьоновій спалили машину.

Перед тим невідомі підпалили автомобіль юриста Дядюка.

Ірина Балачук, Українська правда. Київ

powered by lun.ua
Коментарі - 4
Anna Perelygina _ 13.04.2017 17:11
Дополнив статью заявлением пресс-службы ГАСИ относительно объекта по адресу Садовая 51 (ЖК Пражский 2) автор подтверждает, что разместил сфальсифицинованное предписание относительно ЖК Ехо Парк? Не очень похоже на опровержение, но спасибо за реакцию!
Elena Udovichenko _ 13.04.2017 15:56
Завтра же отнесу предоставленные вами в статье документы в департамент и пусть проверят их на подлинность, а автора статьи пусть заставят написать опровержение! Когда вы уже научитесь работать во благо государства, а не во благо оплаченых и заказных статеек. Должно быть стыдно за такое.
Anna Perelygina _ 13.04.2017 15:34
У меня вопрос к автору и редакции: вы совсем не заботитесь о репутации своего издания? Проверяйте достоверность информации перед печатью. Документ явно сфальсифицинован. Позорище!!!
Sergii Alekseev _ 13.04.2017 15:29
Бред.
Никто ничего не сносит. Активисты несут чушь.
    НАЙГОЛОВНІШЕ
Авторизація
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter