ДАБІ винесла припис на знесення ЖК "Ехо парк". Документ. ДоповненоФото з facebook Echo park

Держархбудінспекція винесла забудовнику ЖК "Ехо парк" компанії Building Developmnet Holding припис на знесення будинків у селищі Петропавлівська Борщагівка.

Про це "Українській правді. Київ" повідомив місцевий активіст Петро (ім’я змінене на прохання мешканця).

"Згідно з приписом ДАБІ від 27 березня, необхідно до 27 травня 2017 року добровільно повернути ділянку в попередній стан, інакше ДАБІ в Київській області зробить це в судовому порядку", - сказав Петро.

Припис видав головний інспектор будівельного нагляду інспекційного відділу департаменту ДАБІ у Київській області Олександр Зброцький громадянину А***** С.О., який є замовником будівництва. 

 
 
 

Водночас забудовник на своєму сайті запевнив інвесторів, що скасував рішення ДАБІ у суді. 

Однак юрист, борець з незаконними забудовами Олександр Дядюк запевняє, що припис на знесення не оскаржений в суді.

"У даній ухвалі йдеться про розгляд справи щодо припису ДАБІ виданому ще 23 грудня 2016 року з вимогою призупинити будівництво об’єкту та наказів Держархбудінспекції від 29.12.2016 згідно з яким всі декларації на початок будівельних робіт були скасовані. Припис на знесення ж у судовому порядку не оскаржений", - сказав Дядюк.

Як відомо, такий самий припис ДАБІ виніс 23 березня і щодо іншого об’єкту даного забудовника ЖК "Празький квартал-2".

Цю ж інформацію на запит "Української правди. Київ" підтвердили і в ДАБІ.  

 
 

Активісти раніше повідомляли, що у лісі в Петропавлівській Борщагівці з численними порушеннямм зводять житловий масив. На території Вумівського лісу буде 13 багатоповерхівок висотністю від 10 до 18 поверхів, з них 10 – це ЖК "Ехо парк".

Журналісту та активістці, яка бореться проти забудови Вумівського лісу у селі Петропавлівська Борщагівка, Валентині Аксьоновій спалили машину.

Перед тим невідомі підпалили автомобіль юриста Дядюка.

Ірина Балачук, Українська правда. Київ

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ