28% киян не платять за тепло – КиївенергоФото budport.com.ua

Опалювальний сезон 2016/2017 років продемонстрував високі темпи збільшення боргів за теплоенергію, централізоване опалення та гарячу воду.

Про це повідомляє прес-служба "Київенерго".

"Якщо у 2015 році рівень оплати населенням опалення та гарячої води складав 87% і 89% відповідно, то в 2016 році – вже 72% і 86%", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що на кінець опалювального сезону борг столичних споживачів за тепло становив майже 5,2 мільярда гривень, а за  використану електричну енергію – майже 940 мільйонів. 

"Частка боргу держави з компенсації пільг та субсидій на сьогодні за тепло- та електропостачання перевищила 1,3 мільярда гривень, з них близько 1 мільярда – борг за тепло", - йдеться в повідомленні.

Наголошується, що упродовж опалювального сезону 2016/2017 років борг "Київенерго" за газ зріс майже на 3 мільярди гривень і складає 4,5 мільярда гривень.

powered by lun.ua
Коментарі - 1
Volodimir Bondarenko _ 11.04.2017 23:03
На кінець опалювального періоду ще навідь рахунки не надійшли. Зато КИЇВЕНЕРГО встигло чотири місяці тирити гроші в нашому будинку визнавши справний лічильник тепла несправним. Отримали субсидії та залізли в кишеню тим у кого її нема.
    НАЙГОЛОВНІШЕ
Авторизація
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter