Питання чорного театру на Подолі спробують вирішити за 2 місяці – КМДАФото Elle.ua

Рішення щодо подальшої долі Театру на Подолі може бути напрацьоване за 2 місяці.

Про це після першого засідання робочої групи щодо "чорного театру" сказав керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко, повідомляє сайт міської влади.

"Я попросив членів робочої групи компенсувати певні адміністративні затяжки оперативністю у прийнятті рішень. Ми долучили до цієї робочої групи всіх, хто виявив бажання працювати задля міста, і вже після першого засідання ми можемо зробити висновок, що ця робоча група працюватиме ефективно та вестиме конструктивний діалог. Думаю, що ми впораємося за 2 місяці", – сказав Бондаренко.

Він додав, що засідання групи транслюватимуть он-лайн, і кожен охочий киянин зможе надати свої коментарі чи пропозиції членам робочої групи. 

"Сьогодні пропозиції щодо подальшої долі театру дуже різні. Ми разом з членами робочої групи будемо шукати компромісні рішення, враховуючи ті фактори, про які ми говорили раніше", - сказав Бондаренко.

"Ми маємо розуміти, що столиця України та її історичний центр – фактично святі для кожного киянина, тому звичайно фасад театру буде видозмінено, але основна мета робочої групи – унеможливити подібні ситуації у майбутньому", – наголосив керівник апарату КМДА.

Наступне засідання групи заплановане на 14 квітня.

Як відомо, восени 2016 року киян обурив фасад нової будівлі Київського драматичного театру, зведеного на Андріївському узвозі.  

"Українській правді" стало відомо, що Архітектурно-містобудівна рада, яка розглядала проект, зробила зауваження і попросила архітектора Олега Дроздова врахувати їх. Після цього Дроздов повинен був надати проект на розгляд ради для затвердження, але він не з'явився.

Кондитерська корпорація "Рошен" виділила 165 мільйонів гривень на реконструкцію Київського драматичного театру на Андріївському узвозі. 

29 листопада 2016 року фасад нової будівлі театру відкрили. 

Архітектор нової будівлі київського академічного театру на Подолі Олег Дроздов стверджує, що не отримував конструктивних пропозицій щодо змін у фасаді театру. 

Водночас головний архітектор Києва Олександр Свистунов заявив, що щодо нової будівлі театру будуть громадські обговорення.

Мер Києва Віталій Кличко заявив, що без врахування думки фахівців і громадськості щодо зовнішнього вигляду будівлі, театр на Подолі не буде зданий в експлуатацію. 

У грудні столична влада пообіцяла провести незалежну технічну експертизущодо можливих порушень містобудівного, пам’яткоохоронного законодавства, авторських прав при реконструкції будівлі Театру на Подолі до квітня 2017 року.

27 грудня відбулося перше публічне обговорення Театру на Подолі.

28 грудня 2016 року петиція на сайті Київради з вимогою демонтувати фасад нової будівлі Театру на Подолі набрала необхідні для розгляду 10 тисяч голосів.

29 грудня 2016 року Київрада повідомила, що прийняла до розгляду петицію щодо знесення нового фасаду театру на Андріївському узвозі.

Українська правда. Київ 

powered by lun.ua
Коментарі - 1
треба ж догодити тим, хто зходить дивитися НА театр, а не вистави...
Авторизація
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте