Постійна адреса публікації: http://kiev.pravda.com.ua/news/58e484efb5029/
Українська правда
Київ

У КОДА кажуть, що не ділять маршрути вручну і готові до діалогу з перевізниками

05.04.2017  08:47


Фото прес-служби КОДА

Київська обласна державна адміністрація заявляє, що діє виключно в межах чинного законодавства, розриваючи договори з автоперевізниками області.  

Про це "Українській правда. Київ" повідомили у прес-службі КОДА, коментуючи намір автоперевіжників спалити автобус під стінами КОДА 5 квітня.

"Управління інфраструктури облдержадміністрації виконує рішення суду про перегляд результатів конкурсу. Посадові особи КОДА зобов'язані виконати рішення суду, і закон не передбачає жодних альтернатив. При цьому слід зауважити, що адміністрація не зверталась до суду в якості позивача, а змушена забезпечувати виконання судового рішення, сторонами якого були компанії-перевізники", - повідомили у прес-службі.

У Київській обладміністрації наголосили, що відкриті до конструктивної співпраці задля пошуку варіантів здешевлення вартості проїзду, в тому числі впровадження програми відшкодування проїзду пільгових категорій та боротьби з нелегальними перевізниками.

"У той же час існує група автоперевізників, які не бажають працювати в умовах прозорого ринку, в якому влада гарантує рівність прав для всіх учасників", - підсумували у прес-службі.

Ірина Балачук, Українська правда. Київ 

© 2008-2017, Українська правда - Київ
Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на сайт.