У Києві демонтували ще 14 незаконних заправокФото svyat.kievcity.gov.ua

Упродовж тижня у столиці демонтували ще 14 нелегально розташованих газозаправних пунктів.

Усі вони працювали у Святошинському районі, повідомляє сайт міської влади.

"Заправки працювали з численними порушеннями норм техногенної безпеки – розміщувались біля житлових будівель і поблизу багатолюдних транспортних автомагістралей із порушенням техніки безпеки, що становить пряму загрозу життю і здоров’ю громадян", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що заправочні пункти, які працювали без дозвільних документів із численними порушеннями діючого законодавства, неодноразово отримували попередження від Святошинської РДА.

"Роботи з демонтажу незаконних АГЗП у столиці триватимуть і надалі, адже йдеться про безпеку та життя киян", - підсумували у КМДА.

Як відомо, 30 березня близько 200-300 осіб перекрили автомобільний рух біля Кабінету міністрів на вулиці Грушевського, протестуючи проти закриття газових автозаправок у Києві.

Раніше керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко заявив, що від початку цього року у Києві вже демонтували 72 незаконні газові заправки, а за два минулі роки – 201 пункт. Він додав, що бюджет Києва недоотримав 569 мільйонів гривень від незаконно розміщених газових заправок у 2016 році.

 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ