У Кличка кажуть, що не продовжували закупівлю онколіків в обхід ProzzoroФото ngo-result.com.ua

Київська адміністрація не планує закуповувати ліки для онкохворих на 3 мільйони гривень в обхід системи Prozzoro, усі закупівлі проводитимуть у рамках закону.

Про це заявив заступник голови КМДА Микола Поворозник, коментуючи відповідну заяву "Центру протидії корупції", повідомляє сайт міської влади.

"Станом на 29 березня жодного продовження дії договорів, укладених у 2016 році про закупівлю за державні кошти лікарських засобів для онкохворих, не здійснювалось", - сказав чиновник.

Натомість, за його словами, нині проводяться організаційні заходи щодо закупівлі онколіків з урахуванням залишків онкопрепаратів, закуплених у 2016 році за кошти міського бюджету, та централізованого постачання лікарських засобів із МОЗ.

Поворозник наголосив, що Департамент охорони здоров’я здійснює закупівлі ліків виключно в рамках законодавства сфери держзакупівель та відповідно до підготовленого фахівцями медико-технічного завдання (заявки) на закупівлю.

За результатом проведених у 2016 році торгів було закуплено лікарських засобів для лікування онкологічних хворих на суму 40 мільйонів 270,7 тисячі гривень, у 2017 році у бюджеті на це передбачено 50 мільйонів гривень.

Як відомо, дянми у Центрі протидії корупції заявили, що Департамент охорони здоров'я КМДА збирається купити ліки для онкохворих більш, ніж на 3 мільйони гривень в обхід системи Прозорро.

 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ