Пам'ятник Олені Телізі обладнають відеокамерамиФото radiosvoboda.org

Влада Києва збирається облаштувати системою відеоспостереження пам'ятник Олені Телізі, який нещодавно облили фарбою.

Про це на брифінгу в понеділок повідомив керівник апарату Київської міської державної адміністрації Володимир Бондаренко, повідомляє "Укрінформ".

"Пам’ятник князю Володимиру ще раніше був обладнаний системою відеоспостереження. Пам’ятник Олені Телізі системою відеоспостереження буде обладнаний найближчим часом", - заявив він.

За словами Бондаренка, столична влада очікує від правоохоронних органів належного розслідування актів вандалізму стосовно пам'ятників Олені Телізі та князеві Володимиру Великому.

"18 березня невідомими особами було вчинено акт вандалізму відносно пам’ятника Олені Телізі. Раніше аналогічні дії було здійснено стосовно пам’ятника князю Володимиру. Зважаючи на те, що такі дії мають системний характер, місто розцінює їх як акти вандалізму, здійснені з політичних мотивів. Ми очікуємо від правоохоронних органів належного розслідування вказаних випадків", - наголосив Бондаренко.

Як повідомлялося, днями у Києві невідомі облили червоною фарбою пам'ятник Телізі, який нещодавно відкрили у "Бабиному Яру".

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ