На Позняках молодших школярів виселяють зі школи посеред навчального рокуМолодших школярів із "філіалу" школи №296 у дитячому садку №809 на столичних Позняках під час навчального року виганяють у приміщення основної старшої школи, які не придатні для навчання.

Про це у facebook повідомив журналіст, батько школярки Роман Суліма.

"Чиновники району ... затіяли ... ремонти у приміщеннях, які через катастрофічну нестачу місць у школах були відведені школярам у дитячих садках, розташованих неподалік. Зокрема, у дитсадку №809 на вулиці Ахматової, 5а, де кілька років низку приміщень займає школа мистецтв, і де батьки вже встигли зробити ремонт власними силами", - написав Суліма. 

 Школа у приміщенні дитсадка на Ахматової, 5а

Він відзначив, що все це відбувається при "билинному безпорядку" і спирається виключно на усні розпорядження чиновників. А всі запитання і запити батьків просто ігнорують. 

За словами Суліми, батьки самі зробили ремонт класу  

"Просто теж усно поставили перед фактом, що під час навчального року, під час весняних канікул, які почнуться за тиждень, приміщення треба звільнити", - обурився Суліма. 

Вбиральня у дитсадку 

"Дітям 2-3 класів рекомендують перебиратися у приміщення основної старшої школи з убитими на всю голову і інші частини тіла туалетами і недопалками у корзинах", - додав він. 

Туалет основної школи, куди хочуть відселити молодших школярів

Суліма пояснив, що підставою для такої міграції чиновники назвали програму німецького уряду, під яку виділили грант – до 300 тисяч євро на ремонт кожного дитсадка, який пройшов місцевий конкурсний відбір. 

Батьки відзначають, що основна школа не пристосована для навчання 8-9-річок. Вона без ремонту, брудна, а у корзинах туалетів помітно купу недопалків  

"На Позняках величезна кількість дитсадків, де сидять конторки і платять за оренду. Чому їх не виселяють під потреби дошкільнят у першу чергу? Чому деякі такі приміщення продовжують пропонувати в оренду сьогодні? Чому благий намір здійснюється тихцем, без офіційного розпорядження міста і за рахунок школярів початкових  класів?", - обурився Суліма.

Українська правда. Київ 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ