Гідропарк під Євробачення купив 2 атракціони за 7 мільйонівФото mirlabirintov.com.ua

Комунальний заклад "Парк культури та відпочинку "Гідропарк" Департаменту культури КМДА 13-15 березня за результатами тендерів уклав дві угоди про закупівлю атракціонів на загальну суму 6,88 мільйона гривень.

Про це повідомляють "Наші гроші" з посиланням на систему "Прозорро".

Договори передбачають аванс у розмірі 80% згідно з постановою КМУ №117 та розпорядженням КМДА №1261 "Про підготовку та проведення у 2017 році пісенного конкурсу "Євробачення" в місті Києві".

Строк поставки атракціонів – до 2 травня.

ФОП Сердюков Олександр Олександрович за 3,58 мільйона гривень замовили атракціон "Лабіринт" площею 964 кв. м з ігровим майданчиком площею 818 кв. м.

Ціна включає металеві конструкції, пластикові щити, покриття, декорації з героями коміксів, систему обслуговування, доставку, адміністративні та фінансові витрати.

ФОП Стрелковський В’ячеслав Іванович за 3,3 мільйона гривень поставить відкритий атракціон "Роллердром – Льодова ковзанка" з холодильною установкою на етиленгліколі.

Загальна площа комплекту становить 800 кв. м, а самого атракціону – 512 кв. м

Відзначається, що обидва столичні підприємці раніше не вигравали тендерів.

Адреса електронної пошти Сердюкова mirlabirintov@gmail.com належить компанії "Мир лабиринтов".

Стрелковський володіє ТОВ "Київ Круіз" разом із Іванною Стрелковською.

Єдиним конкурентом ФОПів з вищою на пів відсотка ціною було київське ПП "Приватне науково-виробниче підприємство Стиль-Майстер" Валерія Шрамка з Немирова Вінницької області.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ