На Київщині викрили центр незаконної легалізації мігрантівСлужби безпеки України спільно з поліцією ліквідували центр з виготовлення фальшивих документів для нелегальних мігрантів у Фастові Київської області.

Про це повідомляє СБУ у facebook.

Правоохоронці встановили, що організатором нелегального бізнесу є мешканець Луганської області, якого 10 березня затримали на контрольному пості в селі Пісочин Харківської області з великою кількістю підроблених печаток та штампів державних органів. 

Відзначається, що "центр" функціонував з 2014 року і займався незаконною легалізацією мігрантів з країн Африки та Південної Азії.

"Ділки виготовляли для іноземців, зокрема, підроблені візові документи, посвідки на проживання, документи про освіту. Виготовлення підроблених документів здійснювалося в одній з квартир у Фастові", - йдеться в повідомленні. 

 

Під час обшуку оперативники СБУ виявили чимало підроблених печаток, штампів та факсиміле Державної міграційної служби України та дипломатичних установ іноземних держав. 

 

У ділків також вилучили бланки дипломів та свідоцтв українських вищих навчальних закладів, а також готові підроблені документи мігрантів.

Триває досудове слідство.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ