Київ гальмує введення електронного квитка – заступник мераКорейська компанія уже 2,5 місяці пропонує Києву підписати меморандум на безкоштовну розробку техніко-економічного обґрунтування для впровадження електронного квитка.

Про це у facebook повідомив заступник голови КМДА з питань транспортної інфраструктури Ілля Сагайдак.

"Корейська компанія чекає "ТАК" від Києва щоб безкоштовно розробити ТЕО для впровадження Е-квитка в столиці. Компанія Korea Smart Card Company, яка вже реалізувала систему електронного квитка в таких містах як Сеул, Куала Лумпур, Сингапур, Абу Дабі та ін, з початку року пропонує Києву підписати меморандум, щоб в місячний термін розробити ТЕО та впровадити пілотний проект (при цьому, все це за кошт компанії)", - написав чиновник.

Він додав, що компанія заявила про потенційну можливість інвестувати в проект від 500 до 700 мільйонів гривень.

"По графіку корейська компанія до кінця травня може зробити пілотний проект на одному з столичних маршрутів (попередньо 114), а вже до кінця року впровадити Е-квиток в усьому комунальному транспорті. У свою чергу до кінця наступного року електронний квиток зможе бути впроваджений в метро та для приватних перевізників", - написав Сагайдак.

Він додав, що завдяки цій компанії за 2 роки столиця відійшла би від готівкового розрахунку та створила б зручні умови для всіх пасажирів.

"Для столиці це – підвищення прибутковості підприємств (частина доходу залишається в тіні), оновлення рухомого складу, чіткий облік пасажирів та їх комфорт в першу чергу. З міжнародного досвіду Е-квиток позитивно вплине і на соціальні аспекти – знизяться ДТП на 25%, попит на громадський транспорт зросте на 16%, попит на використання власного авто впаде на 24%, збільшиться швидкість муніципального транспорту, що означає розвантаження транспортного руху та комфортне пересування пасажирів по місту", - підсумував Сагайдак.

Причин гальмування з боку столичної влади чиновник не назва, але наголосив, що "Києву варто поквапитись".

Як відомо, про зацікавленість корейської компанії інвестувати у проект електронного квитка у Києві Сагайдак повідомляв ще у грудні 2016 року.

Київська влада ввела єдиний електронний квиток для проїзду в електричці, трамваях маршрутів №№ 4, 5 і автобусах №№ 59, 60, 61 з 1 серпня 2016 року.

Українська правда. Київ 

 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ