У Києві викрили мережу ломбардів, де збували краденеФото kyiv.npu.gov.ua

Столичні правоохоронці викрили мережу ломбардів у Києві, де збували крадені речі.

Про це повідомляє сайт Головного управління Нацполіції Києва.

Відзначається, що посадові особи місцевого товариства створили мережу цілодобових ломбардів і крамниць, у яких систематично приймали побутову техніку, вироби із дорогоцінних металів та хутра, знаючи про злочинне походження цих речей.

"У правоохоронців є всі підстави вважати, що дії посадових осіб ломбардів свідчать про їх безпосередню співпрацю зі зловмисниками, які приносили для збуту викрадені речі", - йдеться в повідомленні.

Під час санкціонованих обшуків у цих ломбардах виявили значну кількість побутової техніки, мобільних телефонів, антикваріату, шкіряних та хутряних виробів, золотих прикрас і навіть стародавні ікони.

Відкрито кримінальне провадження за ст. 198 і ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України (зберігання та збуту майна, одержаного злочинним шляхом, а також пособництві у вчиненні крадіжки із проникненням у житло).

Наразі правоохоронці перевіряють кожен номерний знак техніки з метою виявлення речей, які перебувають у розшуку.

Окрім цього, триває перевірка документів про здачу товару до ломбардів, аби встановити коло осіб, котрі регулярно здають такі речі та можуть бути причетними до скоєння інших майнових злочинів.  

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ