У центрі Києва пройде освітній "Арсенал ідей"З 5 по 9 квітня у Мистецькому Арсеналі відбудеться ІІІ Освітній фестиваль "Арсенал ідей", який в ігровій інтерактивній формі презентує найкращі здобутки нових освітніх тенденцій, проектів та програм.

Про це повідомляють організатори у facebook.

""Арсенал ідей" об’єднує в одному просторі творчість дітей та дорослих, мистецтво, науку та інновації, найкращі освітні програми українських музеїв, реалізовує найрізноманітніші креативні спецпроекти", - йдеться в повідомленні.

Цього року головним фокусом фестивалю стануть 12 майстерень: історії, мистецтва, літератури, іграшки, дизайну та архітектури, науки, програмування та робототехніки, журналістики, кіно, театру, музики та кулінарії.

"Усі майстерні об’єднуватиме в єдине ціле насичений загадками і творчими майстернями квестовий маршрут", - відзначають організатори.

Окрім того, в рамках фестивалю діятиме "ІІ Форум нової освіти. Коли дорослі і діти говорять на рівних", під час якого дорослі прислухаються до думки дітей з важливих соціальних питань і намагаються подивитись на світ очима дітей.

Програма фестивалю передбачає низку мистецьких проектів, зокрема, виставки "Дитинство художників", яка представить дитячі роботи сучасних українських митців.

Вартість квитка: 50 гривень. 

Адреса: вулиця Лаврська, 10-12. 


 
 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ