Коментарі - 10
Артем Демидов _ 12.03.2017 23:23
Карнутдинов Мурад:
Так кого слушать, закон или толпу - так называемую "громаду"? Принципиальный вопрос, как по мне. Стройка соответствует закону - ни одного решения суда в пользу незаконности стройки нет.
Shiko:
Це вірно. Або дотримуйтесь Закону, або усвідомте, що громада вам його втовкмачить. Тут не йде мова про зневагу до інвесторів, тут впору зрозуміти ризиковим підприємцям, що все повинно, в першу чергу, бути у згоді з Законом. Інакше ми приречені завжди бути німими свідками борзеющих будівельників.
Dm Gr _ 12.03.2017 20:15
пердиманокль:
на жаль так і є. Пам'я таєте одеського бізнесмена-винороба, якому виноградники місцеві із заздрості вирубали? Ототакий менталітет. Саме не може, і іншим бажає такого ж.

shustro.live якщо ви уважні я не пишу з фейсбуку, так що помилка вийшла. Будьте уважніші!
пердиманокль _ 12.03.2017 17:47
Никогда не мог понять, почему люмпен-пролетарии ВСЕГДА ПРОТИВ ЛЮБОГО СТРОИТЕЛЬСТВА? Еще ни одна стройка не прошла без возмущения "общественности". Хоть на пустыре, хоть еще где-то, но пролетарии всегда недовольны.

Ну, построят 2 дома не в 100 метрах, а в 50 метрах и что с того? А следующий комплекс домов вообще попадает за 100-метровую линию. В чем проблема?

Или это прет наружу местечковый жлобский менталитет, типа - оцэ мы отуто жывэмо и нихто бильшэ отуто жыты нэ будэ, бо нам так хочэться?
shustro.live _ 12.03.2017 15:53
Dm Gr:
такі всі розумні. То давайте все зруйнуємо, розумники - популісти фейсбучні.

Тобто всім, хто хоче будувати в охоронній зоні, потрібно це дозволяти? Розумник фейсбучний. Сам для громади нічого не здатен, лише забудовникам підгавкує.
Dm Gr _ 12.03.2017 14:30
такі всі розумні. То давайте все зруйнуємо, розумники - популісти фейсбучні. Із-за зневагання поняттям приватної власності та такими піарниками як Шаповал, Новак, Чумак, Декало і купи їх підгавкувачів, які на публіку кричать знести, а в підвалі потім вирішують скільки грошей з забудовника збити. А потім мешканці замість з дітьми гуляти по гарній набережній красивого мікрорайону вимушені їздити на Оболонь гуляти. Скільки ще, 10, 20 чи 50 років це триватиме? Невдахам в цій країні дорогу закрити потрібно
Matysevich Anton Igorovich _ так ви ж нехтуєте інтересами громади, чи для вас у кого інша думка той агент, троль і ще щось? Пальцями менше тикайте , на себе хоч раз гляньте. І враховуйте не тільки інтереси тіток -крикух, а й адекватних громадян. Дістали. Само в житті не варте нічого, а кричить та вимагає як наче воно пуп землі.
Shiko _ 12.03.2017 14:13
Зруйнувати недобудовані будинки та облаштувати територію за рахунок "Укрбуда". Притягнути всіх відповідальних за порушення закону. Оштрафувати "Укрбуд"... щоб Микитасу мало не видалось не видалось!
Matysevich Anton Igorovich _ 12.03.2017 13:55
Anatoly Parnenko:
Кличка на вішалку. Будинки знести. Хто проти, той агент забудовників. Питання на якій вішалці прилаштувати мера винести на розгляд киян. Я пропоную ліхтар навпроти мерії. Без права зняття з вішалки протягом каденції наступного мера. Щоб був для наступника наочний приклад у прямому розумінні. Так повинно бути з кожним, хто нехтує інтереси громади.
Anatoly Parnenko _ 12.03.2017 13:46
Потрібно добудувати і впорядкувати територію. Це набагато краще ніж розруха і смітники. Знос, якщо буде, то це за рахунок киян. І кому це потрібно? А так там буде красиве місце з Патріаршим собором.
Dm Gr _ 12.03.2017 12:53
однозначно на стороні Кличка - добудувати! Але врахувати всю інфраструктуру, побудувати набережну з допуском всіх мешканців без перепон, врахувати питання паркування авто для мешканців, а також розвиток інженерних комунікацій. Тільки так.