На Софійській площі встановлять півтисячі велетенських писанок зі стрічками. ФОТО8 квітня у самому центрі столиці відбудеться урочисте відкриття VII Всеукраїнського Фестивалю Писанок та Арт-перфомансу "585 Художників".

Про це повідомляє мистецький проект Folk Ukraine.

"Майже на місяць Фестиваль писанок перетворить великоднє містечко між двома дзвіницями на справжній "Писанковий рай" під відкритим небом. Загалом, фестиваль охопить 3 локації: Софійську, Михайлівську площі та Володимирський проїзд", - йдеться в повідомленні.

На Софійській площі розміститься виставка з 374 величезних писанок та шатра з 50 тисячами традиційних писанок.

Фото  folkukraine.com 

Крім того, в рамках проекту будуть представлені приватні колекції писанок видатних митців. 

На Софійській площі також можна буде відвідати Музей з тематичними крижаними скульптурами та навчитися розписувати писанки у зоні майстер-класів.

На Володимирському проїзді розташуються 100 писанок-мальованок виконаних традиційними автентичними візерунками. 

3 13 по 23 квітня тут працюватиме Великодній ярмарок завдовжки 500 метрів, де можна буде придбати сувеніри, смаколики, великодню паску та поласувати різноманітними стравами.

А також тематичні фото-зони з гігантськими кроликам та писанковими арт-об'єктами, зелені зони для відпочинку та радіостанція Folk FM.  

На Михайлівській площі встановлять 111 писанок-мальованок, авторами яких є діти, тут також працюватиме дитяче містечко з понад десятком атракціонів.

Серед розваг для малечі будуть: колесо огляду заввишки 16 метрів, київська карусель, писанковий лабіринт з яскравих мега-олівців, зона дитячих розваг та багато інших різноманітних активностей. 

Фото facenews.ua 

Традиційно, для фестивалю буде побудований "Великодній тунель бажань". 

"Кожного року довжина тунелю зростає на метр, в цьому році тунель матиме 22 метри в довжину. Пройшовши писанковим тунелем, не забудьте загадати бажання, яке обов’язково здійсниться цієї весни", - йдеться в повідомленні.  

Фестиваль писанок триватиме 16 днів з 8 квітня по 23 квітня.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ