Кличко поїде в Канни рекламувати КиївФото КМДА

Мер Києва Віталій Кличко 13-16 березня відвідає Канни (Франція) для участі в міжнародній виставці нерухомості МІРІМ.

Про це йдеться у розпорядженні КМДА №248 від 7 березня.

Крім того, у відрядження поїдуть 3 чиновники КМДА, які будуть забезпечені добовими й коштами на оплату проживання у готелі.

Зокрема, з 12 по 18 березня Канни відвідає начальник відділу аналітичної роботи управління аналітичного забезпечення київського міського голови Богдан Баласинович, а з 13 по 18 березня – директор Департаменту економіки та інвестицій КМДА Світлана Принада та її заступник Олег Світличний.

Також у делегацію входитимуть гендиректор КП "Київське інвестиційне агентство" Олег Мистюк і головний економіст цього підприємства Сергій Попович, чиє відрядження оплатять за рахунок КП "КІА".

Як повідомили "Українській правді. Київ" у Департаменті економіки та інвестицій, цього року Київ на МІРІМ представить спільний зі столичними компаніями стенд та матиме можливість показати муніципальні інвестиційні проекти та розширити коло партнерів міста.

На київському стенді будуть проекти житлового будівництва, транспортної, спортивної інфраструктури, соціальної сфери та рекреації. 

"Київ сплачує тільки оренду площі, усі інші витрати беруть на себе партнери. Також місту надано безкоштовну квоту на 5 учасників заходу", - відзначили у Департаменті.

Крім того, на "МІРІМ – 2017" Київ отримає нагороду журналу fDi’s Global Cities of the Future 2016/17.

Як відомо, виставка нерухомості МІРІМ є наймасштабнішою та найавторитетнішою подією у світі нерухомості. Цього року очікується присутність 23 тисяч учасників із понад 90 країн світу. Серед відвідувачів виставки провідні девелопери, інвестори, представники урядів та муніципалітетів.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ