Пішохідну Поштову площу відкриють до Євробачення – КличкоКиївська адміністрація має намір закінчити реконструкцію наземної частини Поштової площі до початку травня.

Про це 7 березня заявив мер Києва Віталій Кличко, повідомляє прес-служба політика.

Ін відзначив, що розширять прогулянкову зона від Володимирського узвозу до набережної Дніпра та закінчать її повний благоустрій.

 

"Поштова площа стане однією із точок, яка зв’яже туристичний маршрут від арки Дружби народів до Подолу. Також тут можна буде сісти на річковий трамвай, який теж запрацює в травні", - наголосив мер столиці.

 

Також, за його словами, на верхній частині пішохідної зони, що прилягає до Володимирського узвозу, встановлять скульптурну групу авторства Володимира Журавля.

Це фігури чотирьох дітей – трьох хлопчиків та дівчинки – які запускають паперові кораблики Дніпром.  

 

Фото kiev.klichko.org.

ЧИТАЙ ТАКОЖ
powered by lun.ua
Коментарі - 2
formalin _ 07.03.2017 14:55
і на завершення: РАДНИКАМИ МЕРА У ТАКОГО РОДУ ПИТАННЯХ МАЮТЬ БУТИ КОРІННІ КИЯНИ, ІНТЕЛІГЕНТНІ І НЕЗААНГАЖОВАНІ ОСОБИ, а не злодії, ворюги, хабарники, корупціонери, що понаїхали до столиці з накраденим і уявляють себе геніями...
formalin _ 07.03.2017 14:50
1.Мер мав би розуміти, що "Арка" є для переважної більшості киян Ярмом, і ніякої "дружби народів" стосовно неї - нема. 2.Мер мав би розуміти, що з цього куточка київської землі везли до Канева її пророка - і вже з усвідомлення цієї обставини не допустив би жодних робіт, що змінюють його рельєф і структуру - бо попереду покоління, які такого не вибачать і проклянуть.. 3. Кличко мав би з глибокими вибаченнями негайно відкрити підземний перехід, який (якщо він не знає) від його імені вже 3 роки обіцяють відкрити! 4. Мер, мабуть, не знає, що тут ЗАВЖДИ можна було сісти на трамвай(і не лише річковий..). 5.Мер мав би розуміти, що це у свідомості дебілів можна з Європейської площі вести ПІШКИ туристів на Подол - а нормальні екскурсійні агенції таких дурниць не роблять, бо вони приховують загрозу як мінімум інсультів та інфарктів. 6.Але, на жаль, мер також не зрозумів убогості ідеї якихось провінціалів щодо дурного місточка над узвозом...
    НАЙГОЛОВНІШЕ
Авторизація
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter