У Кличка кажуть, що в Києві нема аварійних мостів і шляхопроводівФото з facebook Олександра Гусєва

Київська адміністрація констатує відсутність визнаних аварійними інфраструктурних об'єктів у Києві.

Про це журналістам заявив керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко, повідомляють "Українські новини".

"Наразі жоден об'єкт не визнано аварійним", - сказав він.

За проведеними експертизами низку об'єктів дорожньої інфраструктури визнано потенційно небезпечними, внаслідок чого по них обмежено рух великогабаритного транспорту.

Наразі триває експертиза технічного стану більш як 170 інфраструктурних об'єктів.

Як відомо, ввечері 27 лютого у Києві частково обвалився Шулявський міст. Люди не постраждали.

Кличко звільнив свого заступника з питань транспортної інфраструктури Іллю Сагайдака і просить президента звільнити голову Солом’янського району Максима Шкуро у зв’язку з обвалом Шулявського моста.

Мер Києва також доручив перевірити технічний стан усіх шляхопроводів та мостів столиці.

Директор КК "Київавтодор" Олександр Густєлєв, заступник мера Києва Ілля Сагайдак та голова Солом’янського району Максим Шкуро написали заяви на звільнення у зв’язку з обвалом Шулявського мосту. 

powered by lun.ua
Коментарі - 2
Sindone Di Torino _ 06.03.2017 23:07
Отсутствие быстрой и законной реакции украинской власти на беззаконие (парковки, все заборы и шлагбаумы, незаконные постройки, полузаконная раздача земли, захват прибрежных зон, невозможность самозащиты, несправедливость, продажность, борзость властьимущих) и главное - равнодушие и мастерство власти не замечать проблемы (как Киевский КолЦентре 1551 – «…выполнение перенесено на следующий период…») приводит к таким проблемам как обвал Шулявского моста, бытовым конфликтам, которые в нашей стране все чаще приводят к криминальному обострению и последствиям…… и как следствие - озлобленность и несдержанность людей.
Во всем мире – звонишь в полицию (у нас 102) и власть должна решить вышеуказанные проблемы – полностью и в кротчайшие сроки…, а у нас: сначала футболят, хотя могут сделать тебя крайним, а потом, как правило, отмазываются от проблемы.
Я не знаю, що то значить "у Кличка" - чи то його унутрішній голос, чи то ще щось або хтось, але хай приїздить на Борщагівку, я йому покажу стан переходу через колії швидкісного трамваю на станції "Гната Юри". Потім поїдемо до скверу Василя Стуса, що біля шляхопроводу черезпросп. Академіка Палладіна та подивимося на стан переходів до скверу. Гадаю,що після цього пан Кличко розбереться з тими,хто "у нього" шиє його в дурні.
    НАЙГОЛОВНІШЕ
Авторизація
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter