Наприкінці березня проходитиме фестиваль Docudays24 березня у столиці стартуватиме 14-й Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays.

У рамках фестивалю покажуть 13 фільмів молодих українських авторів.

"Національний конкурс – це 13 картин, знятих у 2016 – 2017 роках в Україні молодими авторами. Шість із них так чи інакше стосуються теми декомунізації, п’ять – спостерігають за спробами співвітчизників пробратися крізь терни розрухи, бідності й тотальної байдужості до чогось світлого, а інші чотири фільми говорять з нами про особисті переживання своїх героїв мовою інтимних щоденникових записів, розмов по скайпу тет-а-тет і традиційного спостереження за героєм", - йдеться в повідомленні.

Українські учасники конкурсу запропонують глядачам фільми "Ленінопад" (Світлани Шимко), "Домашні ігри" (Аліси Коваленко), "Історія зимового саду" (Семена Мозкового), "Щоденник" (Олександри Чуріної), "Кода" (Анни Корж), "Комуналка" (Андрія Приймаченка, Уляни Скицької, Валерія Пузіка, Юлі Ільченко, Марини Лопушін, Маріам Шелії), "До скорого" (Юлії Кочетової-Набожняк), "Кава vs. шашлики" (Дмитра Бурка), "Живі й Нескорені" (Дар’ї Гірної), "Укриття" (Анастасії Максимчук), "Метро" (Лєри Мальченко та Олександра Ганца), "Між іншим" (Юлії Аппен) та "Сірі коні" (Миколи Рідного)

Розклад показів усіх фільмів обіцяють незабаром опублікувати на сайті.

Ціна абонемента – 200 гривень. Після 15 березня – 400 гривень.

Вхід на ранкові сеанси (до 15:00) – вільний. Після 15:00 – лише за квитками.

Вільно можна буде відвідати всі події Docu/Клас, правозахисної програми, фотовиставку та "Живу бібліотеку".

Єдина вартість квитків у Будинку кіно та "Кінопанорамі" становитиме 20 гривень. Тут покажуть конкурсні програми Docu/Право, Docu/Життя, Docu/Коротко та Docu/Україна, а також спецпрограми фестивалю.

Під час вечірніх сеансів у кінотеатрі "Київ" покажуть гала-прем'єри Docu/Хітів, програму "Майстри" та концептуальні покази Docu/Арт.

У кінотеатрі "Київ" вартість квитків становитиме 40 гривень.

Пенсіонери, студенти, школярі, учасники та ветерани АТО мають право отримати безкоштовний квиток у фестивальних касах, показавши посвідчення.

Вхід на церемонії відкриття та закриття фестивалю можливий лише за запрошеннями. Переглянути ці фільми можна буде наступного дня на повторному показі.

Останній день фестивалю буде глядацьким, коли в Червоній залі Будинку кіно покажуть добірку фільмів-переможців. Цього дня вхід на всі покази вільний.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ