Київенерго контролюватиме лічильники тепла дистанційноФото t-oblik.com

ПАТ "Київенерго" упродовж року обладнає всі будинкові лічильники тепла модемами дистанційної передачі показань.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

"Компанія реалізує інвестпрограму зі встановлення понад 4 тисяч модемів, які щоденно передаватимуть інформацію про споживання будинком тепла в єдину базу даних. Зараз такими модемами вже обладнані майже 4 тисячі вузлів обліку тепла. Автоматизація процесу виключає вірогідність помилок через людський фактор і не потребує присутності персоналу в теплопункті для зняття показань", - йдеться в повідомленні.

Також "Київенерго" розробляє програмне забезпечення, за допомогою якого представники будинків зможуть автоматично отримувати на електронну пошту показання лічильників.

"Уже наступного опалювального сезону клієнти "Київенерго" зможуть дистанційно контролювати споживання обсягів тепла їхніми будинками, отримуючи інформацію від теплопостачальника в зручному форматі", - підсумували у прес-службі.

Нині ж долучитися до заняття показників будинкових лічильників тепла можуть усі охочі. Для цього мешканцям необхідно подати заявку на гарячу лінію з питань ЖКГ Києва за номером 15-57, а ЖБК і ОСББ – у контакт-центрі за номером 15-88.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ