Кличко доручив перевірити усі мости КиєваФото з facebook Олександра Гусєва

Мер Києва Віталій Кличко доручив перевірити технічний стан усіх шляхопроводів та мостів столиці.

Про це він заявив під час брифінгу на Шулявському шляхопроводі, повідомляє сайт Київської адміністрації.

"Буде перевірений технічний стан усіх інших шляхопроводів і мостів", - сказав мер.

Він наголосив, що столична влада отримала висновки експертизи від НВП "Мостовий центр" і Державного дорожнього науково-дослідного інституту.

"Експертиза встановила, що з метою уникнення аварійних ситуацій і подальшої тимчасової експлуатації споруди необхідне термінове виконання запобіжних заходів. Зокрема, обмежити габарит проїзної частини з обох боків споруди на 0,7 м із використанням легких конструкцій; виконувати щоденні огляди конструкції тротуарних консолей на предмет появи тріщин, кренів і нахилів; обмежити рух пішоходів і транспорту під спорудою в прогонах", – сказав Кличко.

Він наголосив, що на шляхопроводі вже розпочалися роботи з укріплення і 28 лютого рух буде відкритий у обмеженому режимі. Водночас рух вантажівок через шляхопровід буде заборонений взагалі.

Кличко запевнив, що у 2017 році відремонтують Шулявський та Повітрофлотський  шляхопроводи.

Як відомо, ввечері 27 лютого у Києві частково обвалився Шулявський міст. Люди не постраждали.

Кличко звільнив свого заступника з питань транспортної інфраструктури Іллю Сагайдака і просить президента звільнити голову Солом’янського району Максима Шкуро у зв’язку з обвалом Шулявського моста.

powered by lun.ua
Коментарі - 1
Sindone Di Torino _ 28.02.2017 12:52
Отсутствие быстрой и законной реакции украинской власти на беззаконие (парковки, все заборы и шлагбаумы, незаконные постройки, полузаконная раздача земли, захват прибрежных зон, невозможность самозащиты, несправедливость, продажность, борзость властьимущих) и главное - равнодушие и мастерство власти не замечать проблемы (как Киевский КолЦентре 1551 – «…выполнение перенесено на следующий период…») приводит к таким проблемам как обвал Шулявского моста, бытовым конфликтам, которые в нашей стране все чаще приводят к криминальному обострению и последствиям…… и как следствие - озлобленность и несдержанность людей.
Во всем мире – звонишь в полицию (у нас 102) и власть должна решить вышеуказанные проблемы – полностью и в кротчайшие сроки…, а у нас: сначала футболят, хотя могут сделать тебя крайним, а потом, как правило, отмазываются от проблемы.
    НАЙГОЛОВНІШЕ
Авторизація
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter