Проектування Подільського мосту віддали найдорожчому учаснику тендеруКП "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд Києва" 22 лютого за результатами тендеру замовило ТОВ "Інститут "Київдормістпроект" завершення проектування частини Подільського мостового переходу за 54,8 мільйона гривень.

Про це повід осяють "Наші гроші" з посиланням на систему "Прозорро".

Відзначається, що до 10 серпня розроблять робочу документацію ділянки мосту довжиною 2,3 км від дамби Русанівських садів до бульвару Перова. Зокрема, перетин залізниці естакадою, реконструкція вулиці С. Стальського, два мости через озеро Райдуга, підпірні стіни, примикання перспективних естакад заїздів і з’їздів з ПМП, перенесення автокооперативу "Голубий експрес", пасажирські та пішохідні потоки (коригування) тощо.

Планується, що очищені дощові води будуть скидатися в озеро Русанівське, а у садових товариствах передбачать велосипедні доріжки.

За субпідрядом ТОВ "Київ Гео" виконає інженерно-геологічні вишукування на 684 тисячі гривень, ТОВ "Інститут "Київгео" – топографо-геодезичні роботи на 287 тисяч гривень, а ТОВ "НВП "Екопод" спроектує локальні очисні споруди забруднених дощових і талих вод за 54 тисячі гривень.

За даними видання, вартість угоди майже на 3% нижча від очікуваної ціни закупівлі в 56,32 мільйона гривень, і пропозиція переможця була найдорожчою.

ТОВ "Інвестиційно-будівельна компанія "Укрбуд", ДП "Київський Промбудпроект" державного ПАТ "Будівельна компанія "Укрбуд", ТОВ "Союзтранспроект" і ТОВ "Форма" пропонували на 28-35% нижчі ціни, але їх відхилили з різних причин.

"Київдормістпроект" заснували Володимир Воробйов, Станіслав Дудник, Алла Левченко, Василь Маракулін, Лідія Соловйова, Рашид Халілов, Володимир Щербина, Ігор Щур, Тетяна Зінькевич. Він входить у ПАТ "Київпроект", акціонерами якого є вірґінська "Арбатi Глобал Лтд" сейшельські "Джетрiкс Лтд" і "Хайтоп Лiмiтед" та член наглядової ради Олександр Євгенійович Попов.

Засновником київської "Форми" зі статутним капіталом 50 тисяч гривень є Олександр Степенко. Із вересня нею керує Тимофій Гнатюк.

Подільський міст будується з 1993 року. За даними Департаменту будівництва та житлового забезпечення КМДА, у 2012 році кошторис проекту складав 7,63 мільярда гривень. Із цієї суми станом на початок 2016 року було профінансовано 3,68 мільярда гривень.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ