Борг киян за тепло перевищив 4,7 мільярда – КиївенергоФото hronika.info

Заборгованість столичних споживачів теплової енергії з початку 2017 року зросла на 896,8 мільйона гривень і на 1 лютого склала 4 мільярди 736 мільйонів гривень.

Про це повідомляє прес-служба ПАТ "Київенерго".

­­

Відзначається, що найбільший борг за тепло, опалення та гарячу воду мають населення та ЖЕО – 2 мільярди 241,1 мільйона гривень та 888,2 мільйона гривень відповідно.

"Критична ситуація з розрахунками за тепло, опалення та гарячу воду зберігається у Шевченківському (612,9 мільйона гривень) та Печерському (408,6 мільйона гривень) районах", - відзначили у прес-службі "Київенерго".

Відзначаться, що у перерахунку на одного мешканця району найбільші борги за тепло і гарячу воду мають мешканці Печерського району – 3 тисячі 328 гривень.

Водночас серед житлових будинків максимальну заборгованість накопичили споживачі будинку по вулиці Вишгородській, 45 (5,8 мільйона гривень), жителі вулиці Щорса, 44а (4,1 мільйона гривень) та вулиці Калнишевського Петра, 7 (2,9 мільйона гривень).

У прес-службі підкреслили, що компанія не має інших фінансових джерел для погашення заборгованості за спожитий газ, крім розрахунків споживачів, тому борги киян загрожують стабільному наданню послуг.  

powered by lun.ua
Коментарі - 2
meua _ 23.02.2017 04:58
Обсуждают только долги и тарифы. А нужно тарифы обсуждать в комплексе с качеством услуг, которые предоставляются за эти тарифы. Здесь просто ЖАХ: вода в трубах ниже установленных нормативов, часто просто холодная (перерасчеты делают неохотно и только тем, кто сильно жалуются), температура батарей отопления такая, что к комнатах холодно, если мороз больше 8-10 градусов несколько дней. ЖЭКи этим отказываются заниматься и валят на поставщика услуг, а он - на владельца домовых сетей. КМДА и мэр спокойно наблюдают, как фактически грабят население, потому что услуги столько не стоят не только потому, что тарифы надуманные, а и потому, что качество - ниже плинтуса. Куда идут выкаченные из населения деньги, не знает никто, по крайней мере, не на ремонт сетей и труб. И после этого они еще жалуются???
Alexander_II _ 22.02.2017 19:37
Монополіст у законі "Київенерго" абсолютно необґрунтовано піднімає на порядок(!) ціну на гарячу воду і опалення, а потім робить цинічні заяви про збитки.
МВФ тим часом вимагає підвищення цін для населення і зменшення пільг – от нехай вони і платять.
    НАЙГОЛОВНІШЕ
Авторизація
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter