У кінотеатрі "Жовтень" показуватимуть "тихе кіно" для мам з немовлятамиФото benderjccgw.org

З 15 березня у кінотеатрі "Жовтень" проводитимуть "тихі" сеанси для мам з немовлятами.

Про це у facebook-спільноті "Київ дружній до батьків і малюків" повідомила Ольга Мирцало.

"Мами і тати! Маю для вас чудову новину! Кінотеатр "Жовтень" погодився проводити сеанси для мам з малюками 0+! Перший сеанс – 15 березня, 10:00", - написала вона.

Мирцало відзначила, що попередньо кіносеанси будуть проводитися на регулярній основі один раз на тиждень.

"Оскільки ініціатива була запропонована від імені групи, ми разом з вами у можемо вибрати (доросле) кіно для перегляду!", - написала активіст.

Мирцало додала, що кінотеатру від групи подарують два пеленатори, а кінотеатр у свою чергу надасть мікрохвильовки для підігріву їжі малюкам.

Також активіст планує зібрати іграшки для старших діток.  

Директор "Жовтня" Людмила Горделадзе підтвердила "Українській правді. Київ", що такий проект реалізують. Кіно показуватимуть у великому залі на 400 місць, зі світлом, тихим звуком та низкою зручностей для мам і дітей.

"Перший сеанс запланований на 15 березня. Поки дівчата ще не обрали фільм, але уже запланований "тихий сеанс" на 10 ранку", - сказала Горделадзе.

Вона наголосила, що це буде міська акція, а не подільська, тому очікують близько сотні глядачів.

"У залі не буде темно, буде приглушене світло, буде тихіший звук. Більше того, у залі перед сценою ми плануємо влаштувати дитячу зону – постелити великий килим-підстилку, встановити манежі для маленьких, щоб там були іграшки. Також у залі плануємо облаштувати куточок з пеленаторами і двома мікрохвильовими печами. Щоб глядачам справді було зручно", - сказала Горделадзе.

Фільми на перегляд обиратиме актив мамусь, але лише з тих, що йдуть у кінотеатрі, до того ж про обраний фільм керівництво "Жовтня" проситиме повідомляти за 2 тижні до перегляду.

За кордоном показують "тихе"кіно для мам і малюків. Фото  justdakhila.com

Горделаззе каже, що про прибуток від "тихих сеансів" не думає.

"Нині ми переймаємося тим, щоб усе влаштувати, щоб купити необхідні речі, щоб облаштувати місце для зберігання цих речей. Думаємо, чи мають це бути сеанси без чоловіків, бо мами хочуть там годувати груддю, то, щоб вони не почувалися незручно. Чи це мають бути сеанси для обох батьків", - сказала Горделадзе.  

Згодом про "тихі сеанси" повідомлятимуть на сайті "Жовтня" та новому сайті "Жовтень-frends", який запустять незабаром.

Ціна на квитки становитиме приблизно 50-60 гривень.

З 21 грудня кожної другої середи місяця "тихе кіно" – для батьків з малюками до 1 року – показують у кінотеатрі "Планета кіно" на проспекті Бандери. Показують мультфільми.

Столичні мами таке рішення вітають. У закритих спільнотах у соцмережах вони кажуть, що радо би пішли з малюком у кіно, якби не суцільна темрява у залі та гучний звук. Крім того, матусі воліють дивитися доросле кіно, а не мультфільми.

Ірина Балачук, "Українська правда. Київ"

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ