Суд заарештував ТРЦ "Караван" у КиєвіФото KudaGo.com

Голосіївський райсуд Києва наклав арешт на нерухоме майно ТРЦ "Караван" на вулиці Луговій, 12 у Києві, що належить ПрАТ "Лекс Холдинг", кінцевим бенефіціаром якого є бізнесмен Олександр Ярославський.

Про це повідомляють "Українські новини" з посиланням на ухвалі райсуду Києва від 14 лютого.

Відзначається, що, крім ТРЦ, арештовано також торгово-офісну будівлю площею 10,5 тисячі кв. м за тією самою адресою.

Арешт накладено за клопотанням слідчих Нацполіції Києва в рамках кримінального провадження щодо завдання збитків ВТБ Банку. 

Повідомляється, що березні 2013 року ВТБ Банк і ПрАТ "Лекс Холдинг" уклали кредитний договір на 75,81 мільйона доларів з кінцевим строком повернення заборгованості не пізніше 15 серпня 2016 року.

На думку слідства, ПрАТ "Лекс Холдинг" не мало наміру погашати кредит і зробило лише кілька платежів на загальну суму 1,913 мільйона доларів, при цьому останній платіж був здійснений 24 лютого 2016.

Поліція вважає, що, не бажаючи повертати ВТБ Банку взятий кредит, ЧАО "Лекс Холдинг" сформувало фіктивну заборгованість перед ТОВ "Центр юридичного обслуговування "Егіда" (Харків) у розмірі 600 тисяч гривень.

7 вересня 2016 року Госпсуд Києва за позовом цього ж центру юридичного обслуговування "Егіда" відкрив справу про банкрутство ПрАТ "Лекс Холдинг".

Поліція стверджує, що рішення почати процедуру банкрутства було прийнято, щоб надалі мати можливість зняти обтяження на іпотечне майно з метою відчуження його третім особам, і не повертати борг банку.

У січні Господарський суд Києва заарештував 2,185 мільярда гривень на рахунках НП "Сімер" (Київ), що належить бізнесменові Олександрові Ярославському й має борг перед ВТБ Банком.і

"Лекс Холдинг" (неофіційна група компаній "Караван") є багатопрофільної девелоперською компанією.

Власник DCH Group Олександр Ярославський у 2013 році викупив частку в керуючій компанії ТРЦ Karavan Real Estate Limited, а у 2016 році бізнесмен став одноосібним власником мережі ТРЦ.

Karavan Real Estate управляє трьома діючими ТРЦ "Караван Megastore" у Києві, Дніпрі і Харкові.

powered by lun.ua
Коментарі - 1
Вадим Клименко _ 17.02.2017 14:08
Этот ВТБ надо гнать из Украины! Это чуть ли не главный Российской банк! Он учавствует во всех важных в России операциях и схемах. А долги, конечно, возвращать надо. Предполагаю, что Ярославский решил, если война с Россией, то и за российский банк никто трогать не будет.

Я, вот, не знаю, подтвердилась ли информация... Я смотрел как-то шустер, где какой-то из наших оппозиционных депутатов опубликовал переговоры зам. Гонтаревой. Ну и там было что-то, типа схемы какой-то в поддержку этого ВТБ, в то время, когда наши банки рушились один за одним. Возможно, это был фейк. А, возможно, правда.

Но, почему-то никого это не заинтересовало. А, вот, когда кто-то задолжал ВТБ, сразу полиция начинает работать. Мне кажется это очень странным! Мы воюем с Россией!

Видимо, кто-то воюет, а кто-то делает деньги...
    НАЙГОЛОВНІШЕ
Авторизація
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter