У Києві спалили машину адвоката, що бореться з незаконною забудовою. ФОТОУ Дніпровському районі Києва спалили машину адвоката активістів Петропавлівської Борщагівки Олександра Дядюка.

Про це "Українській правді. Київ" повідомила журналіст, лідер місцевої ініціативи громади Петропавлівської Борщагівки "Захисти ліс" Валентина Аксьонова.

Подія сталася близько 4 ранку 28 січня.

"Близько третьої години ночі я виглядав на балкон, все було тихо і спокійно, а вже близько четвертої мені подзвонила в двері поліція. У дворі вже палала моя машина, сусіди вже  вибігли і переставляли свої автомобілі, щоб вогонь не перекинувся", - розповів Дядюк.

Він пов’язує цей інцидент з його правовою боротьбою з забудовою компанії "Buidling Development Holding" у Петропавлівській Борщагівці.

"Із тих пір, як я веду справи по "Празькому кварталу-2" у цієї будівельної компанії, я отримую численні погрози в інтернеті та по телефону, мовляв мене вб’ють,закопають. Постійно залякують", - сказав адвокат.

 

Аксьонова відзначила, що на даний час два будівельних об’єкти компанії Building Development Holding вже зупинено – це "Празький квартал-2" та "Ехо парк".

"Держархбудінспекція виявила низку грубих порушень і скасувала всі дозвільні документи та призупинила будівництво також активісти та ДАБІ виграли суди проти забудовника", - розповіла вона.

Крім того, 24 січня 2017 року громада виграла суд в апеляційній інстанції щодо скасування Генплану села Петропавлівська Борщагівка, за яким Building Development Holding мала звести висотки на місці Вуміського лісу.

Апеляційну скаргу подала Петропавлівсько-Борщагівська сільрада та забудовник.

"Зі скасуванням Генплану забудовник-монополіст втрачає можливість заробити сотні мільйонів доларів,тому очевидно, що він залякує активістів, які ведуть з ним виключно правову війну", - переконана Аксьонова.

powered by lun.ua
Коментарі - 10
Юрій Ковальчук:
Взагалі когось звинувачувати в публікації, цитуючи тільки одну сторону - це верх цинізму і ознака замовності статті. Так за часів Януковича однобоко провладні ресурси висвітлювали позицію Януковича і злочинної влади. Тут звинувачення Януковича, але не слова коментаря від нього!
Ну так хтось не дає "іншій стороні" написати хоча б тут свій коментар?
Хтось їм забороняє?
Але тут нарисувалось лише пару одноразових ботів з фейсбуку - які кинувши по разу какашки в мою сторону - тут же зникли із фейсбуку.
До речі "Юрій Ковальчук" - тоже одноразовий фейковий бот, тому що його сторінка також не відкривається у фейсбуці.
Буть хто може перевірити клікнувши по ссилці.
Тому, інша сторона напевно немає що заперечити, так як не знайшла нічого кращого окрім як реєструвати разових ботів у фейсбуці - кидати какашку - і тут же "растворятись"
Юрій Ковальчук _ 31.01.2017 17:11
Взагалі когось звинувачувати в публікації, цитуючи тільки одну сторону - це верх цинізму і ознака замовності статті. Так за часів Януковича однобоко провладні ресурси висвітлювали позицію Януковича і злочинної влади. Тут звинувачення Януковича, але не слова коментаря від нього!
Іншою мутною канторкою - є “Зім кепітал груп” zim-capital.com/spvrobtnitstvo яка так саме по безпрєдєлу будує в Києві ЖК “Парк ленд”
Хто з цих двох банд конкретно організував підпал авто, я не знаю - нехай розбирається поліція, але саме хтось з них, сьогодні ПЕРЕЙШОВ МЕЖУ.

Хоча, по тому, що за BD holding що здійснює будівництво у Петропавлівській Борщагівці стоїть тоталітарна секта “Скінія” яка активно співпрацює з криміналітетом, я схиляюсь, що за підпалом машини і погрозами фізичної розправи надімною стоять саме сектанти.
Але, ті хто це зробив допустились великої помилки, бо МЕНІ ГЛИБОКО НАПЛЮВАТИ НА ВСІ ВАШІ ПОГРОЗИ.
Мені відступати вже нікуди і я кістьми ляжу, але зроблю все можливе і неможливе, я перейду будь які межі (тепер я на це маю моральне право) - але я знищу цих бандитів.
Не фізично - я не така мразь як вони, але їх незаконний бізнес знищу. А кодепському, фатуллаєву, хазяям Зіка та їхнім холуям, я можу сказати лише одне - поцілуйте мене в сра....ку
Останні дні, на різних сайтах на мою адресу лунали погрози фізичної розправи.
Сьогодні, в ніч біля 4 ночі, ці виродки спалили мій автомобіль.
Таких “доброзичливців” - аферистів-забудовників, незаконні схеми будівництва і ухилення від сплати податків яких я розкриваю, на сьогодні два:
- це BD holding - bdholding.ch/#complexes (керівниками якої є пастирі СЕКТИ “Скінія” - неодноразово судимого Фатуллаєва (місцевий аналог Сандея Аделаджі) skinia.org.ua з якою злигався Петропавлівсько-Борщагівський сільський голова Кодебський.
Секта активно “працює” із засудженими у місцях позбавлення волі.
Після того, як “з агітований” ними зек “відкинеться” із зони - його влаштовують на роботу в охорону забудов, де колишні зеки працюють лише за харчі, правда їм обіцяють нараховувати по 1 кв.м. житла в місяць в новобудові
Таким чином, працюючи 3-4 роки за харчі, по обіцянкам забудколишній зек має заробити собі на маленьку квартиру
Ці нещасні повністю залежні від забудовника, тому готові на все
Ivan Kashtan:
Я цих псевдозахисників лісу знаю, сам на Петропавлівській Борщагівці живу. Це будівельна мафія. Самі вони адвокату машину спалили, бо на більше розуму не вистачає, а так показують себе жертвами. Насправді Аксьонова проплачена тітушка Льови Парцхаладзе. Це всі мешканці Борщагівки знають.
Ivan Kashtan вивився таким же одноразовим фейковим ботом забудовника у фейсбуці як і Katia Batonova і тоже вже зник з фейсбуку.
Настільки примітивна технологія - реєструвати окремого фейсбучного фейкового бота для одного єдиного гидотного допису - і тут же зникати.
    НАЙГОЛОВНІШЕ
Авторизація
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте