Столична влада не закриватиме школи через смогФото УП. Київ

Київська влада не має наміру закривати школи чи дитсадки через дим і сморід у Києві.

Про це "Українській правді. Київ" повідомила заступник голови КМДА Ганна Старостенко.

"Поки таке питання не розглядається. За ситуацією слідкує управління Держпродспоживчслужби. Коли ми приймаємо ті чи інші рішення, то ми у першу чергу спираємося на рекомендації Держпродспоживчслужби. Наразі перевищень шкідливих речовин вони не фіксують, тому ніякої небезпеки для здоров’я дітей немає", - сказала Старостенко.

Вона відзначила, що станом на 10:15 на Хрещатику, 36 (будівля КМДА) уже розвиднілось.

"Розпогодилося, сонячний день. Але ми у будь-якому разі слідкуємо за ситуацією і будмо оперативно реагувати", - підсумувала Старостенко.

Водночас у КМДА порадили під час смогу обмежити перебування на відкритому повітрі та уникати тривалого перебування на відкритому повітрі рано вранці.

"Дітям і вагітним жінкам слід відмовитися від тривалих прогулянок. За можливості, використовувати у побуті та на робочих місцях системи кондиціонування та очищення повітря", - підсумували у прес-службі.

Як відомо, увечері 16 січня Київ накрило димом, містяни припускають, що це якось пов’язано зі сміттєспалювальним заводом.

Однак у КМДА, Держпродспоживчслужбі та ДСНС наголосили, що це природне явище, що виникає при інверсії температури та зниженні тиску і зміні температури в нижньому шарі атмосфери. Через це продукти життєдіяльності людини накопичуються у нижньому шарі атмосфери і не переміщуються у верхній.

Аеропорти у Києві та Борисполі працюють у звичайному режимі.

Як відомо, у вересня 2015 року Київська влада не рекомендувала вести дітей у школи та дитсадки у зв’язку з задимленістю у Києві через пожежі в області. З 4 вересня 2015 року навчальний процес взагалі призупинили. 

Ірина Балачук, Українська правда Київ

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ