Укрпошта: ми приймаємо всі платіжки, крім одноїФото 20minut.ua

Укрпошта заявляє, що продовжує приймати усі види комунальних платежів, крім рахунків, сформованих КП "ГІОЦ".

Про це повідомляє сторінка Укрпошти у facebook.

"Укрпошта продовжує приймати для оплати рахунку за всі комунальні послуги на всій території України. Для Києва – це рахунки Київгаз, Київенерго, рахунки за тепло, послуги зв'язку, платежі на рахунки ОСББ і багато інших", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що у результаті припинення співпраці з ГІОЦ Укрпошта тимчасово не братиме лише три платежі по Києву: утримання будинків і прибудинкової території, холодна вода та відведення гарячої води.

Як відомо, Ощадбанк очікує на значне збільшення клієнтів у відділеннях Києва у зв'язку з тим, що Укрпошта припинила приймати комунальні платежі.

Наразі столичні жителі не можуть платити за частину компослуг у відділеннях Укрпошти. Договір між КП "ГІОЦ", яке формує рахунки, і Укрпоштою закінчився 31 грудня 2016 року. 

Нового договору не уклали, оскільки КП "ГІОЦ" відмовилось підняти тариф на послуги Укрпошти.   

Столичні жителі можуть оплатити квитанції за компослуги у відділеннях державних банків, у точках прийому КК "Центр комунального сервісу" або через он-лайн-сервіси.

ПАТ "Київенерго" наголошує, що єдина платіжка, розіслана киянам КП "ГІОЦ", є недійсною, а оплата послуг "Київенерго" має відбуватися виключно за її рахунками.

Як відомо, КП "Головний інформаційно-обчислювальний центр" (КП "ГІОЦ") – посередницьке підприємство, яке збирає дані в т.ч. розрахунок заборгованості і показання лічильників у постачальників комунальних послуг, і формує повідомлення на сплату рахунків за відведення гарячої води, постачання холодної води та водовідведення, утримання будинків та прибудинкових територій.

Українська правда. Київ 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ