Готуйтеся постояти: Ощадбанк очікує довгі черги платників за комуналкуФото ОстроВ

Ощадбанк очікує на значне збільшення клієнтів у відділеннях Києва у зв'язку з тим, що Укрпошта припинила приймати комунальні платежі.

Про це "Українській правді. Київ" повідомили у прес-службі Ощадбанку.

"Ощадбанк у штатному режимі обслуговує близько половини платежів КП "ГІОЦ". При відмові Укрпошти обслуговувати комунальні платежі КП "ГІОЦ" цей показник у січні може значно зрости, адже навантаження буде перерозподілено саме на банк", - йдеться в повідомленні.  

Ощадбанк очікує більше 100 тисяч нових платників у відділеннях.

"У середньому кожен з клієнтів здійснює 2-3 платіжні операції, що значно збільшить навантаження на каси Ощадбанку. Ми зробимо все можливе, щоб допомогти в цій ситуації громаді Києва та забезпечити приймання більшої кількості платежів", - наголосили у банку.

При цьому у прес-службі додали, що термін приймання комунальних платежів у Києві зі знижкою за ініціативою банку продовжено до 25 січня, а частина відділень працюють без обіду і навіть у неділю.

Також киянам нагадали про основні безкоштовні дистанційні канали оплати комунальних послуг: "комунальний додаток" у мобільному та інтернет-банкінгу "Ощад 24/7"; сайти ГІОЦ gioc.kiev.ua та ЦКС cks.kiev.ua (платежі за допомогою "Картки киянина" та "Моєї картки" Ощадбанку); інформаційно-платіжні термінали Ощадбанку (платежі як готівкою, так і карткою) – 336 ІПТ у Києві.

Як відомо, наразі столичні жителі не можуть платити за компослуги у відділеннях Укрпошти. Договір між КП "ГІОЦ", яке формує рахунки, і Укрпоштою закінчився 31 грудня 2016 року.

Нового договору не уклали, оскільки КП "ГІОЦ" відмовилось підняти тариф на послуги Укрпошти.   

Столичні жителі можуть оплатити квитанції за компослуги у відділеннях державних банків, у точках прийому КК "Центр комунального сервісу" або через он-лайн-сервіси.

ПАТ "Київенерго" наголошує, що єдина платіжка, розіслана киянам КП "ГІОЦ", є недійсною, а оплата послуг "Київенерго" має відбуватися виключно за її рахунками.

Українська правда. Київ 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ