Прокуратура судиться за кінотеатр "Тампере". Забула, що відсудила у 2014-му?Фото kyiv.gp.gov.ua

Прокуратура Києва знову судиться за кінотеатр "Тампере", який, за даними цього ж відомства, повернули у власність міста ще у 2014 році.

Про це повідомляє сайт Прокуратури.

"Прокуратурою №9 пред’явлено позов до Господарського суду Києва з вимогою визнати право власності на цілісний майновий комплекс "Кінотеатр "Тампере", що розташований на вулиці Героїв Севастополя, за територіальною громадою столиці", - йдеться в повідомленні.

У відомстві нагадали, що наприкінці 2013 року приватне товариство зареєструвало право власності на комплекс кінотеатру загальною площею понад 2 тисячі м² та вартістю майже 19 мільйонів гривень.

Однак з’ясувалося, що процедура відчуження кінотеатру відбулась незаконно, а Київрада не приймала жодного рішення про відчуження вказаного комплексу.

"Зважаючи на виявлені порушення, прокуратурою було заявлено позов до суду з вимогою повернути приміщення кінотеатру у комунальну власність", - йдеться в повідомленні.

Як відомо, у жовтні 2014 року Прокуратура Києва заявляла, що Солом’янський райсуд Києва повернув "Кінотеатр "Тампере" у власність територіальної громади.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ