Команда "Євробачення-2017" шукає волонтерівФото 1tv.com.ua

Національна телекомпанія України, як мовник-організатор "Євробачення-2017", розпочала відбір волонтерів для роботи під час пісенного конкурсу, який відбудеться у Києві навесні 2017 року.

Як повідомляє сайт КМДА, долучитися до команди волонтерів можуть усі, хто має активну життєву позицію та добре володіє англійською або іншою іноземною мовою.

За словами виконавчого продюсера "Євробачення-2017" Вікторії Романової, серед охочих відберуть 750 волонтерів, які утворять Eurovision Volunteers’ Family.

"Чекаємо на анкети від усіх охочих долучитися до події такого масштабу. Волонтери допомагатимуть людям, які приїдуть із-за кордону, почуватися комфортно під час тижнів "Євробачення" в Києві. А ми, як мовник-організатор пісенного конкурсу в Україні, створимо для волонтерів такі умови роботи, щоб досвід, який вони отримають за цей час, став для них корисним", – зазначила Романова.

Щоб стати волонтером "Євробачення", треба до 17 лютого 2017 року заповнити анкету волонтера "Євробачення-2017", і отримати запрошення на співбесіду.

Як відомо, 62-й міжнародний пісенний конкурс "Євробачення" відбудеться у Києві навесні 2017 року. Свою участь у конкурсі підтвердили 43 країни.

Головною ареною пісенного конкурсу обрано Міжнародний виставковий центр.

Півфінали "Євробачення-2017" у Києві відбудуться 9 та 11 травня, фінал – 13 травня 2017 року.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ