Будівництво на "Героїв Дніпра" іде повним ходом – активіст. ВідеоБудівництво скандального торгово-розважального центру над станцією метро "Героїв Дніпра" йде повним ходом.

Про це у facebook повідомив столичний активіст Володимир Тищенко.

При цьому, за його словами, мер Києва повторює заяви про укріплення ґрунту та гідроізоляцію

"Кличко навмисно вводить киян в оману, оскільки за власником скандального ТРЦ стирчать вуха його друга і однопартійця, депутата Верховної Ради Валерія Іщенка", - переконаний Тищенко.

 

Він нагадав, що донедавна власницею фірми-забудовника (ТОВ "Єлікон ЛТД") була мати Іщенка Ганна Вергелес.

 

"Крім того, помічник Іщенка, депутат Київради, член земельної комісії Дмитро Банас, публічно лобіює будівництво скандального ТРЦ на сесіях Київради", - підсумував активіст. 

Як відомо, у липні у "колі" на виході з метро "Героїв Дніпра", де перед тим прибрали незаконні МАФи, розпочали будівництво трирівневого торгово-розважального центру.

Земельна ділянка, на якій ведеться будівництво, передана в оренду приватній фірмі "ударівця" Валерія Іщенка "Єлікон ЛТД".

Мешканці скаржаться, що роботи проводяться навіть уночі і не дають їм нормально відпочити. 

За проектом, торговий центр буде трирівневим і матиме площу 10 тисяч кв. м. 

Місцеві жителі зареєстрували петицію про заборону будівництва.

2 вересня через будівництво торгового центру у колі на метро "Героїв Дніпра" на 4 місяці закрили один з вестибюлів станції. 

8 вересня у метро повідомили, що на станції "Героїв Дніпра", над якою будують ТРЦ "Oasis Kyiv" пошкоджено склепіння.  Згодом стало відомо, що склепіння пошкодила бурова машина.  При цьому ТРЦ "Oasis Kyiv" спіймали на брехні – фото з пробитим склепіння станції у Oasis Kyiv називали і продовжують називати "фотомонтажем". 

9 вересня КП "Київський метрополітен" заявив, що проведе перевірку тріщин на підлозі станції "Героїв Дніпра".

Директор метро Віктор Брагінський та директор ТОВ "Мегалайн Інжиніринг" Володимир Градісов запевнили, що обвалу через будівництво триповерхового торговельно-розважального центру над станцією "Героїв Дніпра" не відбудеться.

За словами Брагінського, на це будівництво є усі необхідні дозвільні документи.

Увечері 12 вересня біля станції метро "Героїв Дніпра" зібралася протестна акція проти будівництва ТРЦ.

13 вересня у КМДА повідомили, що представники столичної влади, ініціативна група мешканців та замовник будівництва досягли порозуміння щодо будівництва ТРЦ над станцією метро "Героїв Дніпра". 

15 вересня мер Києва Віталій Кличко заявив, що будівництва ТРЦ над станцією метро "Героїв Дніпра" не буде, доки не будуть проведені громадські слухання. За меморандумом, забудовник повинен був провести громадське обговорення 29 вересня, однак роботи над метро не зупинялись. 

Однак активісти заявили, що попри обіцянки мера Києва зупинити будівництво до вирішення конфлікту з громадою, роботи над станцією продовжуються. 

Слухання відбулись 29 вересня. Як повідомляє facebook-спільнота "Проти будівництва над станцією метро Героїв Дніпра" кияни на проголовували проти ТРЦ. 

Мер міста Віталій Кличко дав обіцянку, що будівництво торгово-розважального центру у колі на метро "Героїв Дніпра" відбуватиметься лише за згоди громади.

6 жовтня Кличко заявив, що роботи, які ведуться над метро "Героїв Дніпра", є укріпленням станції, а не будівництвом торгово-розважального центру.

Столичні жителі вимагають заборонити будівництво торгово-розважального центру у колі на метро "Героїв Дніпра".

Фото та відео з facebook Володимира Тищенка

Українська правда. Київ

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ