З будинків без лічильників за листопадове тепло візьмуть на 30% менше


Для мешканців столичних будинків, де відсутні або не працюють прилади обліку тепла, нарахування за опалення будуть максимально наближені до нарахувань у будинках, де теплолічильники працюють.

Про це заявив заступник голови Київської міської держадміністрації Петро Пантелеєв на прес-конференції у вівторок, повідомляє сайт КМДА.

"Починаючи з листопада й до кінця опалювального періоду нарахування за опалення для мешканців будинків без лічильників будуть максимально наближеними до нарахувань будинкам із лічильниками тепла", – сказав він.

"Два тижні тому уряд підтримав пропозицію столичної влади щодо нового механізму нарахувань для будинків без лічильників – на основі показань приладів обліку в інших будинках, де лічильники працюють. 30 листопада 2016 року Кабмін прийняв відповідну постанову № 865", – додав Пантелеєв.

Уже в грудні кияни отримають платіжки, розраховані на основі нового механізму, зазначив заступник голови КМДА.

"За підрахунками "Київенерго", вартість послуги централізованого опалення, отриманої у листопаді, становитиме 22-23 гривні за квадратний метр. Це на 35% менше, ніж за методикою, за якою нараховувалася плата в жовтні, та на 30% менше відносно тарифу – 32,97 грн/м2", – пояснив Пантелеєв.

Він нагадав, що згідно з постановою лише міста, які мають 50% і більше будинків оснащених теплолічильниками, можуть застосовувати цей механізм. У столиці зараз 95% будинків оснащені будинковими приладами обліку.

"Київенерго" вже повідомило, що можливі затримки з відправленням рахунків за теплову енергію за листопад через перерахування оплати за опалення у будинках, не обладнаних приладами її обліку.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ