Столичні волонтери врятували 5 лебедів з крижаної води. ФОТОВолонтери Kyiv Animal Rescue Group упродовж кількох днів врятували 5 лебедів, які не змогли відлетіти у теплі краї і залишились замерзати на водоймах столиці.

Про повідомляє група волонтерів-рятувальників у facebook. 

"Чотири дні команда працювала в авральному режимі. Всього за ці дні врятували 5 шипунів. Порятунок одного лебедя – дуже складний процес. Необхідна злагоджена і скоординована робота всіх рятувальників. Дикий птах, навіть той, який замерзає, не розуміє, що його рятують і з усіх сил намагається утекти", - йдеться в повідомленні.

 

Щоб врятувати одного птаха, потрібно 9 осіб.

 

Іноді рятувальникам доводиться заходити по пояс у крижану воду. 

 

Так, у селі Шамраївка врятували лебедя з відірваним крилом, у селі Мала Солтанівка – лебедя з пошкодженим крилом, у селі Пінчуки – лебедину пару, де здоровий лебідь не захотів полетіти, а вирішив лишитися з хворим товаришем.

 

"Усі лебеді наразі у Нацпарку "Межигір'я", де їх лікуванням і реабілітацією займаються спеціалісти", - підсумували волонтери.

 

Фото Kyiv Animal Rescue Group

powered by lun.ua
Коментарі - 1
Катя Невідома _ 17.12.2016 09:11
Чому в Києві в Гідропарку, наприклад, не створити лебединник по типу, як в Женеві на озері? Важко досвід перейняти? Літом лебеді прикрашають місто, а взимку зимують в спеціально прилаштованих для цього будинках. Радує те, що в нас люди почали рятувати цих птахів.
    НАЙГОЛОВНІШЕ
Авторизація
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте