На Теліги відкриють центр соціальної реабілітації дітей-інвалідівНа вулиці Теліги, 37 у Шевченківському районі незабаром відкриють новий центр соціального обслуговування пенсіонерів та центр ранньої соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

Про це повідомляє КП "Житлоінвестбуд-УКБ".

Центр відкриється у будівлі колишнього дитячого садка №403, де наразі завершується реконструкція.

Відзначається, що у підвальному поверсі будуть розміщені гардеробні для персоналу, службово-побутові приміщення, пральня, майстерня з ремонту взуття, одягу, побутової техніки, пункт прокату, ремонту та зберігання візків для інвалідів, приміщення для розміщення систем інженерного забезпечення (індивідуальний тепловий пункт), електрощитові.

На першому поверсі – вестибюль з рецепцією, кафе на 25 місць, басейн з гідро-масажними ваннами, кабінетами лікаря та інструктора, озокеритотерапії, масажний кабінет, гардеробні, дві ігрові кімнати, вбиральні для персоналу та відвідувачів, у тому числі осіб з обмеженими можливостями. 

 

На другому поверсі – адміністративні та службові кабінети центру ранньої реабілітації дітей-інвалідів, оглядові та лікувальні кабінети, тренажерний зал, фізкультурно-оздоровчі приміщення з масажним кабінетом.

 

На третьому поверсі – адміністративні та службові кабінети міського територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів, машинне приміщення ліфта, технічні приміщення інженерних комунікацій.

На четвертому поверсі – актова зала з функціями методичного кабінету.

Передбачається, що пропускна спроможність Центру ранньої соціальної реабілітації дітей-інвалідів – 66 відвідувачів на день, територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів – 20 відвідувачів на день.

Реконструкція дитсадка під центр соцдопомоги коштувала близько 50 мільйонів гривень (1,18 мільйона на проектні роботи та 48,363 мільйона на будівельні роботи).  

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ