Надбудову над Будинком профспілок почали розбирати. ФОТОСтолична влада нарешті розпочала демонтаж двох незаконних поверхів на Будинку профспілок.

Про це повідомив секретар Київради Володимир Прокопів у facebook.

"Розпочали демонтаж надбудови над будівлею Київських профспілок. На черзі закриття незаконно працюючих тут кафе. Треба поважати закон. Будемо вчити", - написав він.

Фото Володимира Прокопіва з facebook

Як відомо, будівництво на даху Будинку профспілок, який згорів у лютому 2014 року, розпочалося у жовтні 2014 року.

Згодом стало відомо, що два поверхи загальною площею близько 800 квадратних метрів надбудували незаконно.

У березні 2015 року у ФПУ запевнили, що реконструкція Будинку профспілок, який постраждав від пожежі під час акцій протесту у лютому 2014 року, передбачає відновлення будівлі у колишньому вигляді.

У липні 2015 року з’ясувалося, що незаконні поверхи над Будинком профспілок на замовлення Київської міської ради профспілок добудувала компанія "Буд Жил-Пром". 

Незаконну надбудову обіцяли знести в обмін на землю на Хрещатику.  

За даними ЗМІ, більше 30% Будинку профспілок віддадуть ТОВ "ІТТ-Нерухомість" з орбіти заступника міністра фінансів України Оксани Маркарової. Натомість компанія виступить інвестором реконструкції будівлі, що постраждала від пожежі під час Євромайдану.

23 березня Вищий господарчий суд зобов’язав Київську міську раду профспілок та ТОВ "Європолекс" демонтувати незаконну надбудову на Будинку профспілок у Києві. 

Спочатку столична влада мала намір розпочати демонтаж незаконної двоповерхової надбудови на Будинку профспілок 10 червня.

Потім демонтаж мали розпочати 25 липня і планували впоратися за 1 місяць.  

22 листопада нардеп і радник мера Києва з питань благоустрою Дмитро Білоцерковець заявив, що розбирати надбудову почнуть 23 листопада.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ