Пенсіонер перетворив під’їзд на палац з картинами і ліпниною. ФОТОУ Києві на вулиці Райдужній, 11-а, пенсіонер Володимир Чайка перетворив три сходові майданчики своєї 9-поверхівки в справжній музей.

Про це пише "Сегодня".

Стіни здовж сходів чоловік прикрасив чудовою ліпниною з "позолотою" і портретами жінок з середньовіччя, а сміттєпровід перетворив на античну колону.

 

За словами сина майстра Андрія Чайки, його батько закоханий в архітектуру і живопис, але зробив усе це не за один день.

"На це пішли 15 років кропіткої роботи! Я йому трохи допомагав фінансово з матеріалами і відливанням ліпнини. Деякі частини важкі, по 20-30 кілограмів, допомагав встановлювати на стінах і стелях", – розповів Андрій.

 

Сам 65-річний Володимир Чайка, каже, що це його хобі, яке приносить задоволення.  

"У 1997 році я пережив клінічну смерть ... І з того часу хотілося встигнути зробити щось гарне, незвичайне для людей і себе. Я коли цим займаюся, забуваю про все на світі, про всі проблеми. Мені це приносить задоволення. Сусідам теж подобається", – розповів майстер.

 

Він додав, що часто переробляв свої роботи. Зокрема, стелю на своєму поверсі змінював 4 рази, поки не досягнув бажаного результату.

Планів переробити всі сходові майданчики в будинку пенсіонер поки не має.

 

"Моїй пенсії для цього не вистачить. Зараз гіпс і декоративні фарби подорожчали в три рази. Хочу закінчити все розпочате з 6 по 8 поверх, а там будемо думати, що робити далі. Якщо люди попросять, буду робити! Я колись пропонував переробити наш перший поверх, який був обшарпаним, але люди не захотіли", – розповів Чайка.

Нині у будинок часто приходять на екскурсії кияни.

Усі фото "Сегодня"

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ