Суд відсторонив від посади секретаря міськради Бучі. Містяни зібрали ВічеТут і далі фото з facebook "Бучанська міська рада - офіційна сторінка"

15 жовтня Печерський суд  Києва відсторонив від займаної посади секретаря Бучанської міської ради Василя Олексюка.

Про  це повідомляє місцевий інофрмаційний портал City Bucha

"У вівторок, 18 жовтня, планується відсторонення від посади Бучанського міського голови Анатолія Федорука", - йдеться у повідомленні.

Громадський діяч Іван Лисенко розмістив фото листа генпрокурору Юрію Луценку, у якому зазначено, що він викликаний у якості свідка по справі міського голови Бучі Анатолія Федорука. 

Також громадські активістки Валентина Буяло і  Ольга Вишнякова повідомили на своїх сторінках у Facebook про початок безстрокової акції під Печерським судом на підтримку Федорука  та Олексюка "з метою привернення уваги суспільства до того, що відбувається у Бучі та у державі в цілому".

У неділю, 16 жовтня, у Бучі місцеві мешканці провели Віче  на підтримку Федорука та Олексюка. Участь у заході брали і самі посадовці. 

 

На сайті Бучанської міськради повідомляється, що учасників Віча "підтримав та виступив мер Ірпеня Володимир Карплюк", а участь у Віче брали "не лише бучанці, а й мешканці навколишніх сіл і міст". 

 

Як відомо, 11 жовтня Генпрокуратура повідомила про підозру меру Бучі Анатолію Федоруку та секретарю міськради.

13 жовтня Печерський суд обрав мірою запобіжного заходу для мера Бучі Анатолія Федорука домашній арешт та носіння електронного браслету. 

21 липня у помешканнях мера Бучі Анатолія Федорука та мера Ірпеня Володимира Карплюка пройшли обшуки слідчих Генпрокуратури. Також обшуки проводилися і в інших місцях, загалом на 31 об'єкті.

Правоохоронці звинувачують Федорука і Карпюка у незаконній забудові лісів, їм загрожує мінімум по шість років ув'язнення.

Раніше генпрокурор Юрій Луценко зазначив, що мери Бучі та Ірпеня протягом 2006-2012 років незаконно відвели у власність земельні ділянки своєму оточенню і потрібним людям з Києва. Зокрема – екс-голові ВР Ігорю Калетнику дісталося 14 га лісових угідь.

16 грудня 2015 року Верховний Суд України відмовив у перегляді рішення, за яким родина Калетника має повернути державі 14,05 га лісів у Бучі. Калетник перебуває у розшуку з грудня 2014 року.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ