На Лісовому масиві спалили евакуатор, який забирав незаконні автокав’ярні. ФОТОУночі 14 жовтня невідомі облили бензином і підпалили евакуатор підрядника, який займався демонтажем незаконних автокав’ярень у центрі столиці.

Про це "Українській правді. Київ" повідомив нардеп, радник мера Києва з питань благоустрою Дмитро Білоцерковець.

"Уночі спалили евакуатор підрядника, який виграв тендер на демонтаж пересувної торгівлі. Уночі прийшли на стоянку підрядника на Лісовому масиві, облили бензином, що видно на відео, і підпалили", - сказав він.

За словами Білоцерковця, він припускає, що підпал могли спровокувати слова "пана Балашова, який недавно у соцмережі закликав до екстремізму, у тому числі, одягати маски, підпалювати, тобто захищати таким чином ці незаконні об’єкти пересувної торгівлі".

 

"Також є пан Бяльський, який щоразу перешкоджає демонтажам, намагається штурмом брати штраф майданчики. Я нікого не звинувачую, але припускаю, що до цього можуть бути причетні ці люди", - сказав він.

Радник мера нагадав, що у Києві з Асоціацією пересувної торгівлі діє меморандум, за яким усі незаконні торгові точки повинні піти з "нульової", "першої" та "другої" зони.

 

"Однак є люди, які цей меморандум не виконують. Оцей підрядник за останні 1,5 місяці демонтував у Києві близько 40 об’єктів пересувної торгівлі.

Також у нас вчора стартували торги з продажу місць під пересувну торгівлю, є люди, які готові купувати місця і вести діяльність законно. Але є і такі, які не зацікавлені у законності і відкритих торгах, їм важливий оцей хаос у місті, бо вони на ньому заробляють гроші", - сказав Білоцерковець. 

Наразі підрядник звернувся до поліції щодо підпалу.  

"Важливо, щоб винних знайшли, бо це серйозний злочин. Якщо винних не знайдуть, це далі подорожуватиме хаос і безпорядки. При будівництві правової держави перед законом мають бути всі рівні", - сказав Білоцерковець.

Водночас він додав, що поліція досі не знайшла винних у підпалі евакуатора на Троєщині у червні 2015 року. Той евакуатор належав цьому ж підряднику.

Фото надані Дмитром Білоцерковцем 

Ірина Балачук, "Українська правда. Київ"

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ