Рожеві та оранжеві "прибульці": як у Києві ліквідовували уявну аварію. ФОТО

27.09.2016  18:07

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

27 вересня на Деснянській водопровідній станції столичні рятувальники відпрацьовували техніку дій при виникненні аварійної ситуації.

Зокрема, ліквідовували умовний виток хлору, повідомляє сайт Київської адміністрації.

За умовами навчань, на видатковому складі станції внаслідок пошкодження переливного трубопроводу стався умовний виток 10 кг хлору, що використовується для знезараження питної води. Постраждало дві особи.

 

Отримавши сигнал у диспетчерській станції, працівники оперативно розгорнули штаб із ліквідації наслідків аварії, поінформували відповідні підрозділи та керівництво "Київводоканалу", райдержадміністрації та КМДА, викликали фахівців ДП "Мобільний рятувальний центр ДСНС України" і Київську аварійно-рятувальну службу.

Після прибуття на місце та розвідки рятувальники винесли із зони зараження потерпілих, здійснили дегазацію та доправили їх до санітарного посту.

 

Для пониження концентрації парів хлору на місці витоку рятувальники та підрозділи пожежної частини влаштували водяну завісу з гідрантів.

А потім, перевіривши загазованість зони аварії, рятувальники надали дозвіл працівникам станції увійти на територію складу.

Як відомо, Деснянська водопровідна станція – важливий та небезпечний стратегічний об’єкт міста, збудований у 1981 році.

Хлор – дуже небезпечна речовина, яка може вражати легені, а у великій концентрації призводить до смерті людей.

Фото з сайту КМДА 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ