На вулиці Ярославській знесли кафе "Парасолька". ФОТОФото з facebook Oleg Rivtin

КП "Київблагоустрій" провело демонтаж коктейль-бару "Парасолька", що на вулиці Ярославській, 17 16 вересня.

Про це у facebook повідомив Bogdan Sholokh.

Він закликав усіх, кому небайдужа доля закладу, приходити до нього.

"Нас зносять і ламають. Без жодних документів, попереджень. І головна новина. Нас зносять, щоб збудувати посеред скверу бізнес-центр", - написав Шолох.

Фото з facebook Igor Gontarenko

"Українська правда. Київ" знайшла будівлю по вулиці Ярославській, 17 у списку споруд на демонтаж на сайті КП "Київблагоустрій".

 

Водночас нардеп і радник мера з питань благоустрою Дмитро Білоцерковець повідомив, що демонтаж кафе відбувся на вимогу поліції.

"Ця тимчасова споруда була побудована на основі фіктивного рішення суду. На основі цього рішення було отримане рішення на право власності і отримала його громадянка Росії. Поліція з’ясувала, що споруда зведена на основі підробних документів і звернулась до "Київблагоустрою" щодо демонтажу", - сказав він.

 

За словами Білоцерковця, крім того, кафе розташовувалось на землі, яка перебуває в оренді в іншої людини.

"До міської влади звертався власник цієї землі. Також на 15-51 надходило багато скарг на режим роботи закладу, оскільки він працював 5 вечора до 3 ранку", - сказав він.

Радник мера не зміг підтвердити інформацію щодо будівництва бізнес-центру.

"Цього я не знаю, але логічно, якщо людина брала землю в оренду, то вона для чогось її брала. Якщо там заплановане будівництво, то треба перевіряти, які вони документи на це мають", - сказав Білоцерковець.

Українська правда. Київ

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ