У Києві до Європейського тижня мобільності "заговорили" пам’ятники. ФОТОЄвропейський тиждень мобільності у столиці стартував з кампанії "Звільни смугу!", в рамках якої „заговорили" міські пам’ятники.

Про це у facebook повідомляє спільнота "Екоцентр".

"Чи задумувалися ви, що було б, якби пам’ятники заговорили? Ні? А ми впевнені, що відомі пам’ятники Києва заговорили б про наболіле – про постійні затори у місті та непрацюючі смуги громадського транспорту", - переконані активісти.

 

Вони наголошують, що смуги для громадського транспорту – це перший і найефективніший захід, щоб вивести автобуси та тролейбуси з нескінченних заторів.

Тому на початку Європейського тижня мобільності активісти Екоцентру вирішили звернутися до водіїв-порушників у незвичний спосіб – від імені Богдана Хмельницького, Олени Теліги, Григорія Сковороди та інших відомих українців.

 

"Києву пощастило. Наша столиця вже має 14 смуг для пріоритетного проїзду громадського транспорту – і це маленька #перемога. Однак якщо говорити про #зрада, то смуги є, але вони не працюють. Не працюють через те, що міські управлінці несистемно підходять до вирішення транспортних питань, водії порушують правила дорожнього руху, а поліція недостатньо контролює їх дотримання", - кажуть в Екоцентрі.

 

Активісти закликають водіїв дотримуватись правил дорожнього руху і не заїжджати на смугу громадського транспорту.  

 
 

Як відомо, 16 вересня старував Європейський тиждень мобільності.

У його рамках 16 вересня у столиці влаштують вечірню вело екскурсію Подолом. А 17 вересня на Бессарабському проїзді в Києві відбудеться свято пішохідного простору "День ПАРКУвання".

Фото зі сторінки facebook-спільноти "Екоцентр".

Українська правда. Київ 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ