У п’ятницю в столиці стартує Гогольfest16 вересня на Арт-заводі Платформа відбудеться відкриття IX Міжнародного фестивалю сучасного мистецтва Гогольfest.

Про це повідомляють організатори.

Святкові заходи розпочнуться о 19:00 з вистави Вільнюського міського театру "На дні", хореографічної вистави "Близькість", перфомансу "співаючих" інструментів "Темброві Антифони", відкриття виставки Burn, Babylon тощо.

Кульмінацією відкриття стане проект Владислава Троїцького "Шоу В.".

 

Відзначається, що незвичайний музичний концерт поєднає багато жанрів: театр, музику, цирк, оперу, театр ляльок та медіа-арт. У проекті звучатимуть нові пісні гурту Dakh Daughters.

Нині на "Платформі" тривають репетиції

"Це розповідь про те, як вчились будувати вавилонську вежу і про те, що таке вавилонська блудниця. Це майже детективна історія, яка розказує, чому вавилонська вежа впала. У цілому на відкритті буде настрій такого собі іронічного життєрадісного перед апокаліпсису", - розповів режисер Владислав Троїцький.

Вартість квитків у день відкриття – 150 гривень.

 

Загалом фестиваль триватиме 10 днів – до 25 вересня.

У програмі низка театральних постановок, академічна музика, кіно, дитячі та танцювальні вистави, освітні проекти та лекції, візуальне мистецтво, перформанси, книжковий ярмарок, багато музики та фешн-арт.

Фестиваль проходитиме на території Арт-заводу Платформа, що на вулиці Біломорській, 1 неподалік від метро "Лісова".

З детальною програмою та вартістю квитків на заходи можна ознайомитися ТУТ.

Фото з facebook-сторінки організаторів.

Українська правда. Київ

ЧИТАЙ ТАКОЖ
powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ