Нову концепцію зовнішньої реклами планують затвердити у жовтніФото eveningkiev.com

 
Нові правила розміщення зовнішньої реклами у столиці планують затвердити вже у жовтні.

Про це сказав заступник голови КМДА Олексій Резніков, повідомляє сайт міської влади.

Він наголосив, що співавторами змін до діючої концепції реклами стали самі оператори ринку.

"Вже найближчим часом відповідний проект рішення буде направлено до Київради. Я впевнений, що депутати … задовольнять запит киян про скорочення кількості рекламних конструкцій. З кінця жовтня нові правила і норми почнуть працювати", – розповів Резніков.

Він додав, що є два варіанти того, як може відбуватися перехідний період: м'який і радикальний.

М’який передбачає встановлення перехідного періоду до закінчення терміну дії дозволів –конструкції поступово демонтуватимуться упродовж 2017-2018 років із завершенням строку дії дозволів.

Радикальний метод означає встановлення тривалості перехідного періоду в 6 місяців, упродовж якого оператори повинні привести свої конструкції у відповідність до Правил.

Як відомо, зміни до Концепції розміщення зовнішньої реклами у столиці передбачають поділ міста на 5 форматних зон, заборону деяких носіїв та загальне зменшення реклами у місті.

За новим документом, рекламні конструкції у Києві планують розміщувати на відстані від 40 до 150 метрів залежно від розміру конструкцій та не ближче, ніж за 10 метрів до перехресть вулиць та пішохідних переходів. Рекламні розтяжки та холдери планують взагалі заборонити, а медіа фасадам не дозволять працювала вночі, зокрема з 22:00 до 7:00. 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ