Мер Ірпеня отримав премій та надбавок на 60 тисяч гривеньФото з facebook

Міський голова Ірпеня Володимир Карплюк за неповні 2 роки роботи отримав премій та надбавок на загальну суму майже 60 тисяч гривень, що становить понад 50% від його зарплати.

Про це пише "Громада Приірпіння" з посиланням на відповідь виконавчого комітету Ірпінської ради.

Згідно з документом, за неповні два роки роботи заробітна плата Карплюка склала більше 117 тисяч гривень.

При цьому за цей час сумарно він отримав понад 40 тисяч гривень премій та близько 20 тисяч надбавок, що становить понад 50% від загальної заробітної платні мера Ірпеня.

 

Як повідомлялося раніше, за неповних два роки головування в Ірпені Карплюк відпочивав 174 дні. Офіційно тривалі відпустки мера пояснили економією бюджетних коштів.

21 липня в помешканнях мера Бучі Анатолія Федорука, а також його соратника – мера Ірпеня Володимира Карплюка, почалися обшуки слідчих Генпрокуратури.

Також обшуки проводилися і в інших місцях, загалом на 31 об'єкті.

Правоохоронці підозрюють обох мерів у незаконній забудові лісів, їм загрожує мінімум по шість років ув'язнення.

Генпрокурор Юрій Луценко зазначив, що мери Бучі та Ірпеня протягом 2006-2012 років незаконно відвели у власність земельні ділянки своєму оточенню і потрібним людям з Києва. Зокрема – екс голові ВР Ігорю Калетнику дісталося 14 га лісових угідь.

16 грудня 2015 року Верховний Суд України відмовив у перегляді рішення, за яким родина Калетника має повернути державі 14,05 га лісів у Бучі. Калетник перебуває у розшуку з грудня 2014 року.

21 липня прес-секретар генерального прокурора Юрія Луценка Лариса Сарган, посилаючись на депутата від БПП Володимира Ар'єва повідомила, що мер Ірпеня втік за кордон.

У свою чергу Карплюк стверджував, що перебуває в Україні. Згодом він заявив, виїхав з країни.

Ще пізніше Карплюк в ефірі "Громадського" сказав, що перебуває у відпустці й планує найближчим часом повернутися.

10 серпня Карплюк після втечі вирішив повернутися в Приірпіння.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ