З санаторію "Орлятко" за прив’язування дитини до стільця звільнили співробітникаФото з facebook

  

Особу, яка перевищила посадові обов’язки при наданні медичної допомоги 8-річній гіперактивній дівчинці в санаторії "Орлятко", звільнили.

Про це заявив заступник голови КМДА Микола Поворозник, повідомляє Департамент здоров’я.

"До всіх винних у порушеннях і ситуації, що склалася, буде вжито заходів дисциплінарного впливу. Особу, яка прийняла рішення про фіксування дитини до стільця рушником просто у залі їдальні, вже звільнено", – сказав він.

Яку посаду займав звільнений працівник, чиновник не уточнив.

Поворозник відзначив, що 15 серпня Департамент закінчив перевірку у санаторії "Орлятко".

Комісія виявила низку порушень та недоліків організації лікувально-педагогічного процесу.

Зокрема, у висновках комісії зазначено, що медичні працівники перевищували функціональні обов’язки у частині прийняття рішення щодо застосування фізичного обмеження до дитини та формальний підхід до організації педагогічного процесу в санаторії.

У Департаменті наголосили, що результати перевірки комісії будуть передані до правоохоронних органів для надання правової оцінки.

Як відомо, раніше Андрій Наливайко розповів, що у санаторії "Орлятко", що розташований у місті Ворзель на Київщині, медперсонал прив’язував до стільця і обливав водою його 8-річну гіперактивну дочку.

Департамент охорони здоров’я направив комісію у санаторій "Орлятко", де прив’язували і обливали дитину.

Уповноважений президента України з прав дитини Микола Кулеба назвав прив’язування до стільця дитини у санаторії "Орлятко" тортурами та катуванням і закликав батьків відразу викликати поліцію у подібних випадках.

Українська правда. Київ  

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ