На місці демонтованих кіосків виростають нові. По четвертому колу. ФОТОНа місці демонтованих КП "Київблагоустрій" МАФів часто з’являються нові кіоски.

Так сталося і на вулиці Солом’янській, 23, де вночі 12 серпня вчетверте за останній час встановили ларьки просто на газоні перед будинком.

Про це у facebook повідомляє активіст Олександр Соколенко.

"Імовірно, "МАФовики" розраховували на прогнозований сильний дощ, що, за логікою, мав розігнати з вулиці пішоходів та місцевих жителів, які б могли завадити встановленню кіосків. Принагідно зауважу, що кіоски тут встановлюють вже вчетверте (!), три попередніх рази нелегальні МАФи були демонтовані працівниками Департаменту міського благоустрою, але цієї ночі вони знову повернулись на старе місце", - написав він.

Активіст відзначив, що кіоски в зеленій зоні під вікнами будинку і раніше викликали незадоволення в місцевих мешканців.

На газоні під будинком встановили кіски, хоч у місті діє мораторій на монтаж нових МАФів

"В одному з МАФів по ночах розливали алкогольні напої, а сам палісадник біля будинку "підприємці", що торгували в кіосках, використовували як власний туалет", - написав він.

 Фото з facebook Олександра Соколенка

Він відзначив, що робота комунальників з демонтажу нелегальних тимчасових споруд, яку оплачують кияни з власної кишені, загалом, кардинально не вирішує проблему.

"Демонтовані МАФи або повертаються на старі місця, або просто переїжджають на інші ділянки", - підсумував активіст.

Українська правда. Київ 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ