У Іспанії затримали сина Черновецького. За відмивання коштів - ЗМІУ Барселоні внаслідок спецоперації місцевих силовиків за підозрою у відмиванні грошей було затримано одинадцять осіб, серед яких виявися син колишнього мера Києва Леоніда Черновецького Степан.

Про це повідомляє El Mundo.

Спецоперація булла проведена у дорогому ресторані японської кухні, який належить вірменському бізнесменові Арману Маїляну. Наразі відомо, що у розслідуванні діяльності злочинного угруповання, яке займалося відмиванням грошей, затримано 11 осіб.

"Серед затриманих в основному українці та росіяни, що проживають у Барселоні. Відомо, що серед затриманих Степан Черновецький, син колишнього мера Києва Леоніда Черновецького", – йдеться у повідомленні видання.

Затриманих звинувачують в участі у діяльності злочинної організації, відмиванні грошей, підробці офіційних документів, а також податкових махінаціях.

Слідчі припускають, що ресторан, в якому відбулися затримання був прикриттям для українських злочинців, які інвестували в нього кошти, здобуті незаконним шляхом.

Як відзначає El Pais з посиланням на джерела в правоохоронних органах, Степан Черновецький та інші затримані особи відмили близько 10 мільйонів євро.

За даними видання, Черновецький та його спільники купували компанії в Іспанії з тим, щоб відмивати кошти, розташовані в інших країнах, здебільшого на Кіпрі та Віргінських островах. Ці кошти потім були вкладені в нерухомість в Іспанії.

Варто зауважити, що, за інформацією El Pais, сина Черновецького було затримано не в Барселоні, а в елітному курортному містечку С'Агаро на узбережжі Коста Брава.  

Окрім того, як стверджує ЗМІ, злочинна організація складалася з осіб "здебільшого українського походження".

Європейська правда, Українська правда

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ