Київенерго каже, що через 2 тижні її робота зупинитьсяФото ua.112.ua

ПАТ "Київенерго" за 2 тижні буде змушене зупинити роботи з ліквідації пошкоджень, підготовки до опалювального сезону у зв’язку з арештом її рахунків, в т. ч. зарплатних.

Про це повідомляє прес-служба енергокомпанії.

"Аварійних запасів "Київенерго" для підтримки роботи теплового та електричного господарства столиці вистачить лише на 2 тижні", - йдеться в повідомленні.

У компанії наголосили, що арешт рахунків призвів до повного блокування господарської діяльності "Київенерго".

"Компанія змушена буде припинити реконструкції, капітальні та поточні ремонти тепло- та електромереж, теплоджерел і електричних підстанцій, випробування тепломереж, реалізацію програми зі встановлення будинкових лічильників тепла", - йдеться в повідомленні.

У компанії додали, що вкрай занепокоєні ситуацією й закликають органи державної влади вжити негайних заходів щодо її врегулювання.

"Зупинка ремонтної кампанії та інвестиційних програм, неможливість забезпечити оперативне усунення аварій є передумовою серйозних технологічних ризиків стабільності проходження опалювального сезону 2016/2017 років", - йдеться в повідомленні.  

Відзначається, що станом на 8 червня виконано близько 30% запланованих ремонтних робіт у тепло- та електрогосподарстві, проведено гідравлічні випробування близько 50% столичних тепломереж.

Також встановлено 56% від запланованої на цей рік кількості будинкових лічильників тепла (1 450 із 2 570). 

"Враховуючи ці вузли обліку, в Києві без лічильників лишається близько 10% житлового фонду", - відзначили в "Київенерго".

Як відомо, наразі рахунки 104-х підприємств теплокомуненерго, у тому числіі "Київенерго", заблоковані через штрафні санкції НАК "Нафтогаз України".

Загальна сума нарахованих штрафів перевищує 10 мільярдів гривень (включаючи 1,5 мільярди гривень штрафних санкцій до "Київенерго"). 

4 червня "Київенерго" заявила, що робить усе можливе для відновлення стабільної роботи й безперебійного надання послуг киянам, у зв’язку з арештом її рахунків через штрафні санкції НАК "Нафтогаз України". 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ