У Києві під лікарнею помер безпритульний, якому відмовились надати допомогуПід стінами столичної лікарні помер безпритульний чоловік, якому відмовились надати допомогу.

Про це повідомив голова Спільноти святого Егідія в Києві Юрій Ліфансе.  

"Ю., 63 р., бездомний, помер 8 травня в лікарні швидкої клінічної допомоги, після того як протягом двох днів не отримав належної медичної допомоги. Випадок, що виходить за рамки звичайного, навіть у наш непростий час, стався у Києві", - відзначив у facebook Благодійний фонд "Соціальне партнерство".

Ліфансе наголосив, що важливо захистити права найбідніших, бо лише тоді будуть захищені права всіх.

"Проблема полягає в тому, що система і суспільство порушують фундаментальні права людини, і кожен може опинитися на його місці. На жаль, це лише один із випадків, що став широковідомий. Як сьогодні ставляться до бідної людини? Скільки хворих помирають від того, що їм не має за що купити ліки?", - сказав він.

Ліфансе назвав найбільшою проблемою байдужість.

"Байдужість вбиває! Два дні людина лежала перед вікнами 15-ти поверхової лікарні! Скільки людей пройшло повз? Скільки лікарів йшло на роботу?", - обурився голова Спільноти святого Егідія.

15 травня о18:00 Спільнота святого Егідія проведе акцію під стінами лікарні по вулиці Братиславській, 3, щоб вінувати загиблого та вимагати змін у від суспільства і держави.

Також активісти оголошують збір речей та медикаментів, щоб зберегти життя іншим безпритульним.

У Спільноті нагадують, що право на меддопомогу для кожної людини гарантується низкою як міжнародних, так і українських документів.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ